Jump to content
honda_huliganka

не можах да я купя

Recommended Posts

ДА, такава цифромания е!!! Ние всички хондаджии сме ужасно богати хора!

 

В предишната ти тема те приведствах с добре дошъл /което май не е било много правилно/. Странно как приятел от сервиз на роувър ти казва колко убийствено скъпи са частите за хондата?! А да ти каза как точно толкова убийствено скъпи/че някои и повече/ са частите на роувъра???

 

такЪва хечбек се продава, разгледай форума!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДА, такава цифромания е:) Ние всички хондаджии сме ужасно богати хора!

 

В предишната ти тема те приведствах с добре дошъл /което май не е било много правилно/. Странно как приятел от сервиз на роувър ти казва колко убийствено скъпи са частите за хондата?! А да ти каза как точно толкова убийствено скъпи/че някои и повече/ са частите на роувъра???

 

такЪва хечбек се продава, разгледай форума:D

той се занимава с коли правени в англия ако не си запознат има една известна фирма която е дистрибутор на части

на тези две марки хондите правени в англия и ровър човека си е фен на хонда нищо че поправя ровъри каза че ровър е взел всичко на хонда а за правописа всеки прави грешки ако съм те убидил с нещо в темата си съжалявам не знаех че тука сте толкова убидчиви за мен колата е просто превозно средтство не начин на живот най добре заключете темата няма смисъл да търся съвет

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДА, такава цифромания е!!! Ние всички хондаджии сме ужасно богати хора!

 

В предишната ти тема те приведствах с добре дошъл /което май не е било много правилно/. Странно как приятел от сервиз на роувър ти казва колко убийствено скъпи са частите за хондата?! А да ти каза как точно толкова убийствено скъпи/че някои и повече/ са частите на роувъра???

 

такЪва хечбек се продава, разгледай форума!!!

той се занимава с коли правени в англия ако не си запознат има една известна фирма която е дистрибутор на части

на тези две марки хондите правени в англия и ровър човека си е фен на хонда нищо че поправя ровъри каза че ровър е взел всичко на хонда а за правописа всеки прави грешки ако съм те убидил с нещо в темата си съжалявам не знаех че тука сте толкова убидчиви за мен колата е просто превозно средтство не начин на живот най добре заключете темата няма смисъл да търся съвет

 

Колега разгледай форума, има много теми за това колко здрави са хондите и как вървят цените на частите. Даже може да си поръчащ части и от чужбина на доста по-ниски цени от колкото са в Бултрако.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

фен на хонда нищо че поправя ровъри каза че ровър е взел всичко на хонда

има само няколко модела които имат общо с няколко модела на Хонда, но като цяло ровъра НЕ Е ХОНДА!Частите излизат по - евтино от тези на Голфа, защото се сменят в пъти по рядко, ако се отнасяш с колата си добре!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest blackw

Айде пак за голфа... чесно да ти кажа имам голф 2 от 3 години дето се кара всеки ден в София, досега съм сменил един тампон, което не мога да кажа за 2-те хонди които съм имал. Айде със здраве

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

Пич да ти кажа честно ... форума е за маняци ... теб нещо не те чувствам като такъв ... кви ровъри кви части .. и заглавие извади ... "не можах да я купя" .... еми сори ... съчувствам ти..... другия път я купи или поне я покарай и тогава разсъждавай ... ! Поздрави ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...