Jump to content
Morpheus

Съвет

Recommended Posts

Спрял съм си избора върху Хонда Акорд, но виждам че имат 5-6 модификации на двигатели, някой може ли да даде малко инфо за тях, кой от тях е най добър като вариант мощност - разход на гориво.Ако дадете и някой съвет какво да си взема приготвил съм между 6-7000 лв само за кола рег. и консуматива си ги слагам отделно.Един приятел ми каза да си търся В-тек харчели по малко, видях статията но руския не ми е много добър :P и модификации като ИС,ЛС... какво значат. Кой е най удачния вариянт на двигател хем мощен хем икономичен ?Благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sting

виж раздел продава,BOSS HOGG,ЧЕРВЕН АКОРД !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам малко пояснение, кое какво е и кой двигател е за предпочитане като мощност/икономия на горивоПък и ми трябват обяви от Пловдив нямам възможност да обикалям из страната

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти май чакаш някой да ти я докара в кьщи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти май чакаш някой да ти я докара в кьщи?

Човека просто иска съвет, за момента го интересува към какъв конкретен двигаел на акорд да се насочи после ще гледа обяви.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 6-7000 можеш да си купиш акорд 5-та генерация английска сглобка или акорд купе или комби американско производство. При английското за предпочитане е 2.0 бензин 131кс - дават го като най-балансиран откъм мощност/разход. Имах точно такъв, добра машина е, но е по-тесен от американската версия, всъщност съм го мерил с метъра и е абсолютно еднакво широк със сивика ми 6-та генерация. Но е доста по-конфортно устроен и по-удобен. Но ако можеши имаш желание ти препоръчвам акорд купе с 2.2 двигател и 150кс. Доста по-сериозна и удобна машина, по-широк и мощен, с големи врати, макар и само две. Комбито не ме кефи. В Пловдив има 1 комби но е 2.0 136кс в един салон в Тракия, не е зле......ама комби......................

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за инфото.Аз лично предпочитам 4 врати.А как лично мога да разбера коя кола е англииска и американска сглобка.Примерно по номер на рамата или пък по номера на ДВГ-то.Пък и някой има ли впечатления ако е на газ колата, как се държи и имали ли проблеми, ако е на газ, щото на мен ми казаха че много лесно им прегаряли клапаните ако се кара на газ, че били много тънки.Пък и за тези пари дали мога да си намеря 2.0 16Клапана В-тек, чувал съм че спрямо обикновенния мотор давали средно между 1-2 разлика в горенето. И как можа да се познае на ''живо'' В-ТЕКА?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...