Jump to content
Aleksandyr

Дядо Коледа ме зарадва и тази година

Recommended Posts

Вече с гордост мога да кажа че влизам в Хонда фен клуба и искам лепенки :huh: За да ги залепя на моя Prelude ,скормен е с F20A4 двг , но пък се радвам на ненормалния звук от въздушния филтър и доста снижения му просвет. Голям кеф е ,все едно карам картинг много яко, много!! И сега като минат празниците ще го регистрирам и ще трябва да сменя масла ремъци .. и ако може да ме ориентирате какви масла са подходящи за този двг и скоростната кутия.И колко му е разхода извън градско. Вчера докато си го прибирах за 150км ми падна горивото с 2 деления ама незнам колко литра са това. А снимки ще кача утре :huh: .. аа голямо удоволствие е prelud-a :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest fozio

1.Честито със здраве да си я караш много много безаварийни и незнам кво още абе сичко най ;) 2.вече може да си смениш това от профила от тлъсто ауди на прелюд та да се знае ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Aleksandyr

1.Честито със здраве да си я караш много много безаварийни и незнам кво още абе сичко най ;) 2.вече може да си смениш това от профила от тлъсто ауди на прелюд та да се знае ;) ;)

Прав си колега ,бях забравил ,мерси за пожеланията ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жив и здрав. Много радости желая с новата придобивка и добре дошъл в отбора ни!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ехее тук за последните 2-3 седмици деда ви мраз яко прелюди раздава ;) айде безаварийно ръ4кане и добре да се грижи6 за нея! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лепенки ,лепенки ,къде?! :blink:

Редактирано от Aleksandyr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.. и ако може да ме ориентирате какви масла са подходящи за този двг и скоростната кутия.

за двг масло всеки си има различни предпочитания и е въпрос на личен избор. Аз залагам от скоро на Mobil1 от Бултрако.Друго важно нещо което искам да ти кажа, предполагам го знаеш, но все пак - скоростите се ръчкат със същото масло каквото се слага в двигателя. Ако колата ти е след '95 год на производство се препоръчва специално разработено масло за скоростни кутии, продава се в Бултрако по 18 лв/литър и се нарича MTF - сменя се на 150 хил. км или 8 години.Честито, много щастие и кеф в големи количества ти пожелавам с Прелюд-а!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за колата,добре дошъл в отбора :blink: Кажи от къде си и си попълни профила,за да ти кажем от къде да се снабдиш със стикер :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм от Хасково и тука не намирам много хондомани

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.. и ако може да ме ориентирате какви масла са подходящи за този двг и скоростната кутия.

за двг масло всеки си има различни предпочитания и е въпрос на личен избор. Аз залагам от скоро на Mobil1 от Бултрако.Друго важно нещо което искам да ти кажа, предполагам го знаеш, но все пак - скоростите се ръчкат със същото масло каквото се слага в двигателя. Ако колата ти е след '95 год на производство се препоръчва специално разработено масло за скоростни кутии, продава се в Бултрако по 18 лв/литър и се нарича MTF - сменя се на 150 хил. км или 8 години.Честито, много щастие и кеф в големи количества ти пожелавам с Прелюд-а!!!
Благодаря за съвета ,моята е 22 декември 94-та и е с по-новия интериор, сигурно ще трябва от това масло да се слага MTF. А колко трябва да харчи извън градско като се кара 120-130 ? И също някой ако може да ми каже каква е резервната гума ,че колата дойде с 5та лята джанта и идва малко големичка за местото където е предназначена ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...