Jump to content
hondarules

За седмичните срещи в София

Recommended Posts

Абе момчета, не съм от София но реших да мина и да видя какво правите като се събирате. И ми стана интересно защо всеки е паркирал на тази бензиностанция а не са си до колите с отворени капаци да си говорят. Пиенето е ОК но що за збирка е това? Аз видях и си тръгнах без да говоря с никoй. Бил сам на доста збирки (в чужбина) защото сам голям запалянко но това в София не приличаше на нищо. Изглеждахте готини пичове и не се съмнявам че сте запалянковци но искрено се надявам че заради времето се криете далеч от колите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми ние сме дърти алкохолици:cool: Гледаме да сме по-близо да масата, че как си оставиш чашата без надзор и някой ти я нагънал:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха колеги софиянци .. имате сериозен проблем ... СИНДРОМА СЗ ви налази ! :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле що за тема захванах:cool:)) То било обсаждано и преди и много хора са се засегнали когато никoй спомене пиенето. Абе ще трябва и аз да започна да пия за да стана нормален човек ама ....Обаче предупреждавам че на 2 бири и с феррари ще се бягам. Ах може и F15 :P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Hondarules,гледам пуснал си тема за ДВГ-та от УСА,трябваше да се обадиш,точно за двигатели и swap си говорихме,за да стоим после пред колитеи да гледаме под капаците.... :cool: Сега си ги знаем и си правим планове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DNL

Темата къртиииииии........ :):):lol::):):):):punk: София - ю ар нот алоун :)!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

значи ! ся , да поясня : ние го наричаме сБирка и въпреки че не всички можем да си позволим да пием по бира :) това е целта - да се съберем готяни пичове и да си поприказваме на най-различни теми , които се въртят най-често около колите ни , а под капаците, до колкото има смисъл, си гледаме наистина на месечните срещи където се събираме за да се изпотим или измръзнем около колите и да има :"тц,тц,тц кво по дяволите е това тука ? дали не е ламбда диодата ?" ... и така :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега довечера се надявам да дойдеш да се запознаем!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

па не знам. Ама как си мисли 2 часа да стоя до колата на тоя студ. Лятото на тая бензиностанция свещи сменяхме, intake kits на един прелюд... Абе просто си е студено да седим вънка. Иначе месечната е затова :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

па не знам. Ама как си мисли 2 часа да стоя до колата на тоя студ. Лятото на тая бензиностанция свещи сменяхме, intake kits на един прелюд... Абе просто си е студено да седим вънка. Иначе месечната е затова :huh:

Eми да .... лятото сме все отвън .... демек отвън пием биричка :dry: Иначе който прояви желание му разглабяме колата и после да се оправя :/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Димитър Коев

па не знам. Ама как си мисли 2 часа да стоя до колата на тоя студ. Лятото на тая бензиностанция свещи сменяхме, intake kits на един прелюд... Абе просто си е студено да седим вънка. Иначе месечната е затова :)

Eми да .... лятото сме все отвън .... демек отвън пием биричка :huh: Иначе който прояви желание му разглабяме колата и после да се оправя :P
Само на мен ми я сглобихте щото съм 100 кила и има нещо безумно в погледа ми, нали! :dry::):/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само на мен ми я сглобихте щото съм 100 кила и има нещо безумно в погледа ми, нали! :huh::):/

Не ни разваляй имиджа с тия компромати бе :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...