Jump to content
toto_spa

какво ще правим с антирадарите

Recommended Posts

Здравеите колеги,както вече всички сте разбали вече ще отнемат по 10 точки ако те хванат с антирадар в колата.Даваите идеи каде да каде да ги крием ,та да ни лови чичко полицаи. Иначе големи закони имаме за преминаване на червено 8т за радар 10. :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги,както вече всички сте разбали вече ще отнемат по 10 точки ако те хванат с антирадар в колата.Даваите идеи каде да каде да ги крием ,та да ни лови чичко полицаи. Иначе големи закони имаме за преминаване на червено 8т за радар 10. :ph34r:

В закона пише за устроиства които заглушават полицеиските радари а не устроиства които ги заси4ат.3атова 4е нищо няма да правим или поне аз ;) наи малко защотото няма такива които заглушават. ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Teзи които ползваме са радар-детектори , а не анти-радари !Както каза колега ..... нищо няма да правим :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, нарочно дезинформират хората за да си мислиш че е забранено и да могат да ти искат подкуп...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш право да приемаш радиовълни . Радар детектора не е антирадар .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко офф.Не се излагайте бре хора :P , разбира се, че има антирадари. Нека не забравяме всичките тези CD където са окачени по-огледалата на пернишките голфове и такситата та да не ги хващат радарите като прелитат с 200 покрай тях. :P:):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Jimmy

Че те от край време са си забранени истинските антирадари, а за тези "антирадари" дето се ползват масово - виждал съм да ги продават дори до РПУ-та, както и на много други места - не би трябвало да се продават ако бяха забранени :P Аз мисля да си купя един хубав възможно най-скоро като посъбера кеш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По телевизията казаха, че все още не е ясно как полицаите ще разпознаят кой е активен и кой - пасивен. Разпознаят официално имам предвид. И като знам аз какви разправии съм имал за моя... Те и преди са ме заяждали за него, а сега не знам какво ще е вече...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...