Jump to content
Aleksandyr

Фенове от Хасково ?

Recommended Posts

Дано и аз да мога да дойда Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 3 да сте на линия :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На линия ще съм,само да не се налага да ходя по нея,че ще ми е малко трудно :o пп.в 3 на Ромпетрол :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

опааа днес събрахте ли се..имаше ли нови колеги(членове) :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събрахме се -аз,Спас,Ицо и Камен,а и Кристиян :D нови нямаше :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sorry немовах да дойда днеска

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде да ходим на ретро парада, но не знам точно кога е/събота или неделя/ и в колко часа е.Да се хилим на онея дето бучът, а не въртят "БМВ" :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) Ще ходим,как не,ама да си земим и нещо за подгряване! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

събота в един наобяд.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако на някой сам му липсвал тука съм :lol: ако има някой много бърз отговарям веднага :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако на някой сам му липсвал тука съм :) ако има някой много бърз отговарям веднага :)

Аз съм бързия бе :rolleyes: На ядене на 50 метра вита баница ще те скъсам :lol: Само да има и Айрянче за преглъщане че засяда :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички ;) аз съм нов собственик на хонда и сам от димитровград незнам дали е подходящо да пиша в тази тема но ме интересува дали има някакъв сервиз в хасково където да разбират от хонда благодаря предварително :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички ;) аз съм нов собственик на хонда и сам от димитровград незнам дали е подходящо да пиша в тази тема но ме интересува дали има някакъв сервиз в хасково където да разбират от хонда благодаря предварително :cool:

Здрасти колега сервизи в Хасково много ама когато им закараме колата я гледат като голям камък :dry: е зависи какво искаш да и ремонтираш ако е за електроника няма такива ако те интересува нещо питай нама проблем каквото можем ще помогнем :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако на някой сам му липсвал тука съм :P ако има някой много бърз отговарям веднага :dry:

Аз съм бързия бе ;) На ядене на 50 метра вита баница ще те скъсам :cool: Само да има и Айрянче за преглъщане че засяда :D;)
Само за ядене и пиене мислиш бе кога ще я ударим на чертата с твойта или те е страх щеше да смачкаш мангала бе :D знаеш ли как те гледаше след като мина ако не е напалнил гащите :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе един помалко добре ама те като зайци се размножават Ма*ка им ***** :blink: Ама в тоя бус как се натврихте той едвам клеца по пътя :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Кой ще идва в 3:00ч.?Или да ходя да си разглобявам/сглобявам колата :blink: Че нещо не ме свърта на едно място.

Редактирано от spas21

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак сам аз :D от скоро карам хонда акорд 2.0i es cc7 и забелязах че като превключвам скоростите се тресе все едно има лоша свещ . По този въпрос днес свалихме свещите и одарихме на камък проверихме ги всичките бяха хубави после проверихме и кабелите и те бяха добре :P дали има колега от хасково който да е имал същия проблем и да знае от какво е :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не мисля, че някой от нас може да ти помогне така.Защо не отскочиш някой ден към Хасково или някоя неделя, когато всички сме се събрали.Аз работя на бензиностанция Ромпетрол в Хасково, ако искаш мини някой ден да погледнем какво може да е.Пусни си и една тема с технически там гледат повече хора и могат да ти помогнат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:P Станало е много добре :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей радва се като бебе на нянка с тея стопове ся не са тарпи :shy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айдеее най-голямото бебе са обади ахахаха :shy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ,вие не протестирахте ли в неделя ?! Една Хонда не видях ,а бях там викахме Уехме..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние бяхме на неделна среща и да протестираме едвали някой ще ни отрази поне да се видим кой ко прави :shy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз щях да ходя,но сменях 1 врата на гаража и нямах време :shy: ,че бях с 1 дървена врата(1 шут и ще вземат Хондака),но вече е от желязо :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая врата доста ти се опъна май а двама работеха пет гледахме ;) той по бързо ще сваля и ще кача двигатела на колата :P качили си правил входна врата на текезесе ;);):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:o качили си правил входна врата на текезесе :D:D:P

Знаеш ли го Може Т-150 да прибира вътре :D :D ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес има картинг, ако искате може да се съберем и да идем да погледаме малко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз няма да мога, а утре навити ли сте да речем час-два по-късно от обикновено?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз и Николай ще ходим към картинг пистата.Ако има други да свиркат.Утре да кажем в 17:00ч.

Редактирано от spas21

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, момчета! Миналата вечер, тук в Хасково пред блока някой олигофрен ми е гепил и двете емблеми на хондата. Сигурно ще потърся из Пловдив по моргите за оригинални, ако не некви ментета ще взимам , бяхте ми казали за някаква хонда из наще морги/пунктове тук, ако имате предложения......слушам :)Та мисълта ми е ако можете ПАЗЕТЕ си колиците, явно все още се крадат тия неща !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много кофти работа Хубене,виж в мобилето има обяви за Пловдив на хора, които продават само части за хонда.Провери там или си пусни обява "купува" или "подарявам" може да се намерят някой горин колега да си намери на добра цена или даже без пари.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...