Jump to content
Guest krasio

виене от скоростната кутия

Recommended Posts

Guest krasio

имам странно виене от скоростната кутия , за accord 2.0 tdi става въпрос. За някои лагер ли става дума или можв би нещо друго.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Чи�тача

Провери ли маслото?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маслото в скоростната кутия не съм го сменял.Какво масло трябва да сложа?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маслото в скоростната кутия не съм го сменял.Какво масло трябва да сложа?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами колега аз карам 5та генерация и мисля че на вси4ки се слага двигателно масло! ама нека някой с акорд да каже със сигурност щотот за акорда не сам сигурен на акорд 20 бензин сме сменяли и си се слага двигателно ама с печките не ми е мнго ясно!иначе ако маслото си е наред и продължава да вие лагери на кутията или на съединителя според мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за маслото добре но съединителя няма отношение към въпроса със виенето на кутията според мен.може да вие и аксиален лагер при натискане на съединител.на кои предавки вие.моята примерно вие малко само на първа и втора.на другите предавки е окс.недей да сменяш на сляпо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами вие на всички скорости , по-малко се чува на по ниски обороти . а съединителя искам да го сменя защото когато не е натиснат се чува някво тракане, а когато го натисна въпросното тракане изчезва. А за маслото утре ще се обадя в Бултрако да питам аджеба какво масло да сложа на скоростната кутия , моторно или MTF на Хонда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами вие на всички скорости , по-малко се чува на по ниски обороти . а съединителя искам да го сменя защото когато не е натиснат се чува някво тракане, а когато го натисна въпросното тракане изчезва. А за маслото утре ще се обадя в Бултрако да питам аджеба какво масло да сложа на скоростната кутия , моторно или MTF на Хонда

Смяна масло + добавка за скорости STP + цялата газ и ще имаш успех! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Басси тия в Бултрако вече ме ядосват . За втори път ги питам нещо , а те пак "този двигател е на Ровър" . Е добре де да не би да има емблема на ровър , не , на хонда е . Омръзна ми , повече няма да се занимавам с тях. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пак смених запечатка на задната скорост и мн ми вие като карам на заден :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

можете ли дами кажете колко струва скоростна кутия на акорд 2.0i TD 98г. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и какво стана с тая кола и кутията никой нищо неказа.......... :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и какво стана с тая кола и кутията никой нищо неказа.......... :worthy:

В АутоДатата е посочено масло за скоростната кутия 10W40За Виенето се посъветвай с Автомонтьор

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравете колеги,Проблема ти с виенето, може би идва от хидравличната помпа.Често предния лагер от страна на шайбата е за смяна.Преслушайте го преди да търсите проблема в скоростите.Поздрави. :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...