Jump to content
M.Honda Civic

Питане за Prelude

Recommended Posts

Здравейте момчета,аз карам Civic 5г. 15 16v. хеч. много добра кола но напоследак много се навивам за Prelude 4г. та вапроса ми е кой мотор е по добар този 2.0-133 к.с. или 2.3-160 к.с. всмисал кой от двата е по здрав? аз лично предпочитам този 160 к.с. но все пак нека чуя и някое по професионално мнение от мойто . Мерси предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HaeMHuK

Колега да ти кажа Хонда нямат лош мотор...скачаи на по-големия защото вземеш ли малкия до месец ще креснеш че ти е слаб,а тогава се почва продай за да купиш ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси момчета особено на колегата Димитар Коев, ей за тоя отговор питах, при всяка марка е така винаги има някакав малак проблем с някой от моторите,може да е незначителен но кой му се ходи по сервизи да си навлича главоболия. а за 2.2 мотора май не сам дораснал още :lol: може би по нататак такав.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

имам 2.0 и 2.3i ,разликата във връвенете и звука е огромна,проблемът на 2.3i има понякога проблеми с главата и при много ръчкане в червено,ще сменяш гарнитура+пилене на главата(това от личен опит).Ако си фен да скоростта и плътният звук взимай 2.3 :Dps. 2.3и в Сф под 13на100 не е дало,имам я от 2 месеца вече :D

Редактирано от murdera

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...