Jump to content
Guest vulgar display of power

Моля колеги помогнете !

Recommended Posts

Guest vulgar display of power

Нека първо кажа >>>Здравейте;) (старата ми беше с по-слабия 1.5 90 кончета) та колата е с доста екстри но забелязах нещо което ме озадачи и събуди доста любопитството ми,...на тавана в купето (там където на други автомобили е поставен плафона) има едно продълговато правоъгълниче приличащо по скоро на някъкъв дисплей,дори на него са нарисувани някакви снежинки или аз поне така го виждам и си вадя изводи че може да е нещо свързано с климатика,ако някой от вас има подобна изгъзица в хондичката си нека ми погаси любопитството...благодаря ви предварително !!!;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега чета и двете ти теми и да ти кажа честно според мен най-големия проблем на колицата ти е че е от Италия...не го казвам от гледна точка на това че съм фен на японсите коли и да мразя италиянските ,а че те са малко "мизерници" като цяло по гледането на колите...надявам се наистина само това да са проблемите по колата и дано никога да не ти излезне нещо по-сериозно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,тук си прав...наистина са свине,но да ти кажа миналата ми хондичка беше австрийка ииииии...няма такава гнилоч ти казвам,а м/у другото много мой колеги си купиха коли от италия но да не повярва човек...много стегнати и подържани,та то си е до собственик,като си обичаш дзверчето си го подържаш и мило и драго за него даваш,в моя случай колата е карана от няква мацка в италия та незнам дали да се радвам от този факт или напротив,като изключиме драскотините и счупения мигач(бели кахъри) се надявам че моторетката е здрава,работи много добре като изключиме светещата лампа на check-a,студена вдига повечко обороти на празен ход и варират,мени ги....но се надявам че една диагностика и някой друг чарк ще оправят нещата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искренно ти пожелавам да е така защото този рядък мотор заслужава грижовен собственик

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно съм съгласен с теб колега,поне сега случи на собственик,ще си го обгрижвам много добре,нали съм майсторче все пак,трябва и да се разрова в други теми за да подбера най-доброто масло и като марка и като визкозитет за мойто бебче ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

Дай една снимка на нещото ,което седи на тавана да видим ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vulgar display of power

Това е добра идея ма кой да се сети,утре ще взема на мойта хубавица телефона и ще го кача,само ще се радвам ако ме отвори някой как става качването на снимката във топика и утре ще е на линия ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимай я повечко искам да я видя тази красавица ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми ОК,въпреки че тези дни я свалих от автовоза и още е в нещастно натурален мръсен скромен (без джанти,тунинг и.т.н.) външен вид,но тепърва почваме да твориме и влагаме любов и идеи по миличката ми ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една молба към модераторите : Пуснете му обявата в купува/продава на колегата НаеМниК, че тука го обърнаха на чат в името на заветните 50 мнения.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен обявата ми е пусната но защо трябва да моля други да ми я пускат и всеки път когато има въпрос трябва да се допитват до мен преди да отговорят

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега чета и двете ти теми и да ти кажа честно според мен най-големия проблем на колицата ти е че е от Италия...не го казвам от гледна точка на това че съм фен на японсите коли и да мразя италиянските ,а че те са малко "мизерници" като цяло по гледането на колите...надявам се наистина само това да са проблемите по колата и дано никога да не ти излезне нещо по-сериозно

Ще си позволя да не се съглася с това за италианската поддръжка. Виждал съм много коли внос от Германия още на автовозите-пълни кочини, мръсни и занемарени до немайкъде. Аз като купувах мойта видях 2 преди това, едната от Германия и една от Австрия, по-изгнили и занемарени Хонди трудно можете за си представите. Взех си внос от Италия и смело мога да кажа че няма петънце от ръжда по цялата кола, а салона е като нов, въпреки че е 13 годишен, колкото до двигателя-залепям си 200 когато си поискам. Всичко опира до човека , не до националноста му.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това вече е нагло - наистина се разчатихте и то в "Технически въпроси"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...