Jump to content
tigercat

Проблем с обявата

Recommended Posts

Здравейте

 

Сигурно ще ядосам администратора доста но имам малък проблем и се извинявам предварително. Регистрирах се и исках да пусна една обява за продажба но всеки път ми дава че има грешка. Изпратих емейл на администратора но още чакам отговор.

Всеки път като натисна "Нова Тема" в "Купува / продава автомобили" и ми пише следното:

 

"Board Message

Sorry, an error occurred. If you are unsure on how to use a feature, or don't know why you got this error message, try looking through the help files for more information.

 

The error returned was:

Sorry, you do not have permission to start a topic in this forum Как се получава това нещо?

Useful Links

Forgotten Password Recovery

Register a new account

Our help documentation

Contact the forums administrator

"

 

Така че ако можете да помогнете ще съм ви благодарен. Нещо моя компютър ли е, или просто аз нещо грешно правя?

 

Мерси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много. Някой да беше го сложил в Help секцията за да не си блъскам главата няколко дни вече;)))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам Хонда 96 vtec 160кc но май ще трябва да се продаде на някои идиот а не на разбиращ от Хонда. Това е глупаво от една страна. Чета форума често но никога не съм писал. Но както и да е. Мерси пак

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам Хонда 96 vtec 160кc но май ще трябва да се продаде на някои идиот а не на разбиращ от Хонда. Това е глупаво от една страна. Чета форума често но никога не съм писал. Но както и да е. Мерси пак

нищо лично стрщу теб няма в това правило - просто се опитваме да се отървем от търгашите дето се навъртат за по една обява - пиши лично на виктор и тъй-като си хондаджия мисля че той ще измисли нкакво изключение ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам Хонда 96 vtec 160кc но май ще трябва да се продаде на някои идиот а не на разбиращ от Хонда. Това е глупаво от една страна. Чета форума често но никога не съм писал. Но както и да е. Мерси пак

[hint] Можеш да пишеш в темите на хората дето са пуснали обяви че купуват.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък в "технически" исках да похваля новодошлият колега с Акорд-6 и да му дам някои напътствия НО :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Имаш си всички права да пишеш там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HaeMHuK

И аз немога да си пусна колицата тва е много тъпо :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HaeMHuK

ТТТТТТТТТТТТТТТТЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪПППППППППООООО

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не... просто той я е пуснал преди да се въведе правилото, а то се въведе преди около 2-3 седмици, или нещо от този сорт. Няма нищо общо с връзките, никой не се опитва да ви преебе бе момчета, просто не искаме форума да става тържище и битпазар

Батка явно не си ме разбрал обявата е от преди 30 мин... http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=16832

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батка явно не си ме разбрал обявата е от преди 30 мин... http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=16832

Значи човека е с 3 мнения , но виж от кога е регистриран. Т.е. доста преди въвеждането на правилото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...