Jump to content
Майната

неделен круиз до Стара Загора

Recommended Posts

Понеже на днешната среща споделих за намерението си да отскоча в неделя сутринта до т.н. Коледно/новогодишно парти и доста изявиха желание да дойдат с мене, обявявам място и час на тръгване от Пловдив отсега:Неделя, 16.12. 2007г от 9 до 9.15ч ще се чакаме до бензиностанция Лукойл преди Карловския надлез до бл.Гигант - там, където се събираме за колона към писта Калояново. Който иска да си направим една приятна разходка в стил Хонда-колона, нека заповяда. Толеранса на чакане е само 15 мин., понеже може да е студено, затова нека който желае да бъде точен. моя тел е 0887334908 ако някой закъснее или има въпроси. Предполагам че ще можем да качим и тези фенове, които са пеша засега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм "ЗА", дано само да е хубаво времето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с вас момчета и наистина дано е хубаво време !!!Само да питам там нещо организирано ли има, или просто ще се помоткаме ще пиинем по нещо ??? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има регионална среща от събота, но ще присъстват доста фенове от други градове. Ние ще ударим по едно на крак, а ако има останала и по някоя оглозгана пържола от вечерята да загризем на обяд, няма да е зле ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest The_fastest

Абе Майна, за теб винаги ще се намери пържолка :P . Дето се вика специално ще заколим едно 60кг. прасенце ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Абе Майната не беше ли строг вегетарианец? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KU4E_DUX

хахах Майна ще можели да споделш малкото прасенце и с един съклобар ;) .А до колкото за идването и аз съм за ;) записваи хахаха .И дано да ни мине прасе път че да има кво да хапнем хахахах ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги аз ще тръгвам в неделя от стара загора сутрнта ако имате организация да минавае през стара загора мога тръгна с вас!ако някой има идея кам колко чаа ще сте тук да обади

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги аз ще тръгвам в неделя от стара загора сутрнта ако имате организация да минавае през стара загора мога тръгна с вас!ако някой има идея кам колко чаа ще сте тук да обади

към 10.30 ще сме там :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майна ами мисля си ако вали кво ще стане :) маи няма да се ходи а ? А пук като гледам колко желаещи имаше а сега колко са нямам думи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има и други мераклии, дето не са писали в темата, но ако вали няма да се ходи, прав си :) в петък и събота ще се доуточним явно преди тръгване

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

перфектно значи пак ще се доуточним към края на другата седмица къде да ви чакам и евентуално някав телефон за всеки случай :)Дано и времето позволи това хубаво културно масово мероприятие :0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eternity

вярно е че има и други мераклии които си мълчат ;) пък и да се запознаем :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да така е щот кат кажа че идвам и вече съм стигнал, не съм виновен че вървят много тея Хонди.Не се отказвайте бе хора като вали голяма работа а Майната е обещал да раздава сандвичи за изпът и командировачни ще изплаща по 12 лв. на човек.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KU4E_DUX

нека да върна темата пак темата в началото.НО ТОВА ВЪОБщЕ НЕ ОСВОБОЖДАВА Майната от отговорността за санвичите хахахахаха :P:hondarulez::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сандвичите са лесни, ама колко да опаковам? И ще променя часа от 9 на 10ч, понеже доста се оплакаха че не могат да станат рано. Има ли още мераклии да идват, щото доста се изпънаха на срещата а ся не се виждат тук ?

..................................... час на тръгване - 10ч

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всички се изпокриха :rolleyes: амо ако жали сняг знам каде ще ходим освен на ски :);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май интереса към разходката съвсем изчезна, а времето става все по-неприятно.............в събота ще решим явно дали ще се ходи или ще си хапна сандвичите в къщи. Засега сме сигурни само 4-5 коли, но ако се влоши още времето наистина си губи смисъла да мръзнем, а и май ще си останем и гладни там, щом толкова са ограничени местата в ресторанта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами ако все пак решите нещо пишете едно постче в темата да знам да чакам ли тука в стз да дойдете и да тръгваме или да драпам нагоре сам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОТМЕНЯ СЕ !!! Току-що пристигам от Хасково - катастрофите са на всеки километър, на 2 места вадеха с кран коли от дълбоките канавки, пътя е само лед, 100км ги минах за 2ч и 30 мин :lol::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите това ми е първото писане в саита Фен съм на марката мераклия съм от доста време и ето 4е и моя миг настъпи преди няколко дни се сдобих с първата си ли4на кола ХОНДА СИВИК седан 5 генерация В-тек 125 коня ся КВО БЕШЕ ще излъжа З 6 или З 9 японското изпулнение Ходил съм така по доста срещи в стз и в пловдив и само финансите ме спираха да се здобия по рано с нещо подобно от Валио -Pi4a_stz до4ух 4е ще има нещо в неделя до село Ягода до стара загора и исках да доида да се покажа и аз но нещо немога да разбера то4но за кво става въпрос ще има ли нещо или не ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите това ми е първото писане в саита Фен съм на марката мераклия съм от доста време и ето 4е и моя миг настъпи преди няколко дни се сдобих с първата си ли4на кола ХОНДА СИВИК седан 5 генерация В-тек 125 коня ся КВО БЕШЕ ще излъжа З 6 или З 9 японското изпулнение Ходил съм така по доста срещи в стз и в пловдив и само финансите ме спираха да се здобия по рано с нещо подобно от Валио -Pi4a_stz до4ух 4е ще има нещо в неделя до село Ягода до стара загора и исках да доида да се покажа и аз но нещо немога да разбера то4но за кво става въпрос ще има ли нещо или не ???

Борка има,може да се каже национална среща на "Ягодите"!Ако искаш може да направим някаква организация да отидем!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОТМЕНЯ СЕ !!! Току-що пристигам от Хасково - катастрофите са на всеки километър, на 2 места вадеха с кран коли от дълбоките канавки, пътя е само лед, 100км ги минах за 2ч и 30 мин :P:P

Наистина е по-добре да не ходим, времето е много опасно за каране.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

спокоо, ще си направим, но като се постопли. А сега приятно изкарване на тези които са успяли да стигнат до сбирката в Ягода

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

след малко и аз тругвам на там с марти и валио да хем да видим за кво става въпрос хем и аз да се покажа ве4е като фен на 4 гуми !!!наи сетнееее

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

Борка малко сте окъснели пич ! Хората/всички успяха да дойдат/ пътуват вече към родните си крайща след една разкошна вечер ! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eternity

снимки няма ли да видим ;) или сички се направихте на нинджи :lol: и нямаше кои да снима

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СПОРЕД МЕН темата е трябвало да я кръстите съботен круиз не неделен :lol: АМА нищо другия път ще е ;)

Редактирано от Borislav_STZ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво беше писал събота и неделя а тва не е вярно!Поне пиши само събота.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва не е моя тема момчета ..нещо сте се объркали и двамата ! :lol: А хората са измислили едни апаратчета ... GSM им викат !

Редактирано от Road®aceR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво беше писал събота и неделя а тва не е вярно!Поне пиши само събота.

Аве мани го Иво ве !!! Лъжец !! А всъщност знаеш ли що е писал събота и неделя? Сигурно щото бяхме там събота следобед, събота вечер, събота през нощта и неделя до обед....ГСМ му е майката от чичо си Дидо да го знайте ! Ай до следващата ни среща ..То изобщо тва не е за тая тема тука ама сори ... Редактирано от DNL

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...