Jump to content

Recommended Posts

Здравейте колеги. Ако някой може да помогне ще съм му благодарен. Онзи ден един приятел караше зад мен и ми каза,че не ми работят габаритите отзад. Реших да погледна и предните,но и те също не работеха. Иначе фаровете и стоповете си работеха. Вчера проверих всички бушони и всички си бяха здрави. Тази сутрин обаче изпаднах в паника като видях,че и единия стоп е спрял да работи. На какво може да се дължи това. Разгледах темите,но там нямаше конкретен отговор. Помагайте,че в тази мъгла ще вземе някой да ме отнесе.Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако бушоните са здрави както казваш, провери ли дали и крушките са ти здрави?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Diablo_83

Да. Първо мислех,че са те и си купих,но след като ги смених,пак не работеха.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, колега... и аз минах по твоя път и ми се взе здравенцето, а се оказа елементарен проблем. Свети ли ти осветлението на таблото? (скоростомер, оборотомер, прибори) Ако не свети, значи е същото. Оказа се, че клемичките на буксата, която идва от ключа за включване на светлините и влиза в таблото с бушоните е окислена и не прави контакт. Ако сега от влагата се е доокислило, може да се влоши проблема. Провери това и опитай да зачистиш ламаринките на клемичките по тази букса. При мен проработи от раз. (благодарение на колегата Nikolcho - иначе не знаех вече какво да търся като проблем)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочетох,че и ти имаш този проблем в стара тема,затова се надявах да се включиш.На мен обаче ми работи всичко останало. Само габаритите и единия стоп не работят. Все пак ще проверя това което ме съветваш.Дано да е това,а не нещо по-сериозно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги управих проблема. Оказа се точно тази букса,за която каза колегата Димитър Коев,за което му благодаря. Така че ако имате същия проблем да знаете,че е от нея.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...