Jump to content
Guest krasimir_01

Angel Eyes

Recommended Posts

Guest krasimir_01
http://forums.hondabg.com/index.php?showto...hl=фароветова като за начало че и аз искам да сменям фаровете ама съм пред същата дилема ако има и конкретни отговори откъде и за колко още по добре :ph34r: Редактирано от krasimir_01

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vex

Има разлика в светенето, и тя е, че лупите не светят толкова добре колкото оригиналните. Като ми останат излишни пари, ще си търся вариант за ксенони на лупите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би мойте сток фарове да са били позаминали, но с ейнджъл-а ми е по-добре.Колкото до ксенона спор няма - Wolferine от форума е с ейнджъл айс и ксенон само на къси светлини и е направо ден пред него!!! Така, че след като видях разликата между сток ейнджъл айс и ксенона твърдо съм решен да си добавя ксенончета. Най-доброто което получаваш от ангелските очички е визия на колата!!!дано да съм бил изчерпателен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ангелските очи,не само ,че променят визията на колата,но и светят доста по-добре от стоковите фарове.Просто няма място за сравнение !!! Споделям го от опит.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vtec

Мой приятел си сложи ANGEL EYES и му светиха доста по зле от оригиналния фар.Може би зависи от марката.Той беше много разочарован защото освен визия за друго не бяха по добри от заводските !!! Това е частен случей ,но аз ги видях лично че светят зле.Сега го посъветвах да си сложи ксенон-спор няма че с него става мания.Имаш визията и осветеността в едно.

Редактирано от vtec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги благодаря за мнениятавсъщност точно защото исках да слагам ангелски очи и ксенон. исках да разбера дали ще страдам от видимост докато събера пари за ксенон ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с ксенон ще е много по добре да знаеш. Аз съм без ксенон и се вижда горе долу колкото с оригиналните...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Светят доста по добре стига да се настроят както трябва.Туко 6то сложихме на един приател ангелски фарчета на неговата петичка и направо заспаха,а иначе аз вече почти 2 месеца съм с такива и съм много доволен само мисля да сменя крушките на късите с малко по синкави такаива за по добра видимост на мокар път.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с ангелчета и осветяването с тях по ми харесва от колкото с оригинални, но тъпото при мене е, че секи си свети на където си иска и не знам как да си ги настроя :hondarulez: Преди време ходих в един сервиз и се мъчиха момчетата и накрая казаха, че не става и се отказаха. Ако някой си ги е пипал неговите и знае как става нека да подскаже или направо ако е навит да се видиме някъде и да ми покаже, че така е яко гадно........ :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ангелските очи,не само ,че променят визията на колата,но и светят доста по-добре от стоковите фарове.Просто няма място за сравнение :hondarulez: Споделям го от опит.

Аз също съм с такова мнение ,определено новите ми фарове светят по добре от оригиналните.Пък и изглежда много по добре колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Restless

Светят доста по добре стига да се настроят както трябва.Туко 6то сложихме на един приател ангелски фарчета на неговата петичка и направо заспаха,а иначе аз вече почти 2 месеца съм с такива и съм много доволен само мисля да сменя крушките на късите с малко по синкави такаива за по добра видимост на мокар път.

колега на мокро синкавите крушки дават по-лоша видимост не по-добра.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Moonchild

Съжалявам за offtopic-a, но има ли Angel eyes за английски civic 6 ген. ? Май не... :bow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тези от аватара на колегата maniakk на оригинални ли ти приличат ?и защо ми насрахте темата ? :)значи няма твърдо мнение че подобряват или влошават положението ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да събудя малко умрялата тема с малко инфо, което наскоро научих ... според американските ни колеги , няма aftermarket фар, който да свети толкова добре колкото фабричния. Проблема е както е писал малко по нагоре колегата lookcho, използват software за прожектори за мъгла. И от тук идват малко странните светлинни отблясъци и затъмнения на места.Намерила са и решение, купуват си aftermarket фар, примерно на TYC, заради дизаина, и изхвърлят лупата за късите, и слагат такава от серийно произвеждана кола с ксенони (Ауди, БМВ, Хонда С2000 или оптика на Valeo). Процедурата я наричат Retrofit, има много комплекти в ebay за тази цел. това е за тези които искат качествено осветление за колите си.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да не пиша нови теми ако може да ви питам тук дали някой има представа каде от България мога да си намеря ангелски очи за хонда сивик 7 генерация.Случайно ако някои знае бих бил много благодарен ако ми каже.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защо все пак не си пуснеш нова тема, в категория Сервизи и магазини ? тук трябваше да се обсъждат качествата на angel eyes, а не от къде да си ги купуваме когато имаш питане, което се различава от темата, пусни си нова тема, така нещата ще си останат чисти, кратки и ясни, и доста по-подредени ... хората няма да търсят тук магазини за фарове, и в евентуално новата твоя тема, която трябва да пита точно за това, къде има магазини за фарове за твоя сивик, хората които биха я прочели, няма да търсят информация как светят тези фарове ?пускането на нови теми не е толкова страшно колкото ти се струва, или някой който знае ще ти отговори, или няма да ти отговори никой ... или ще ти отговори някой, който не знае, но предполага все пак :) всичко е въпрос на шансуспех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

за мене влошават на едната кола съм с ангели и :) свети доста по зле от сток.и двете са 5 ген седан един вид еднакви фарове ами амога да видя разликата оригиналния къс свети на 50 метра ангела не повече от 30.....за дълги няма коментирам.

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Истината е, че ангелите имат убийствени дьлги, и смешни кьси светлини. Както каза някой по- горе, за всичко е виновна Лупата- менте.Ако може да се подмени тя, с нещо класно и марково, мисля че няма да имат равни на себе си, и като визия и като светене :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всичко зависи от регулиране на фара

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всичко зависи от регулиране на фара

за съжаление всичко зависи много повече от качеството на фара ... чисто нови фабрични фарове светят най-добре ... проектирани са за тази височина на МПС-то и за гледната точка на шофера десния ми фар е с леко по-мъглиф рефлектор от левия и разликата е доста лесно различима ... и това просто защото покритието на фара ми е доста остаряло и си е загубило част от огледалните качества... и така... надявам се до няколко месеца да успея да си взема лупи от ОЕМ фарове с HID инсталация, и едни "очи на ангел" и да видя ефекта :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

аз до сега не съм виждал "ангели" да светят по добре от стоковите ми..за това мисля че сравнението е ...немислимо (нито къси нито дълги)с ксенон може би...ама ;) там нямам набюдения.....едните са фаца....;)))))))))))) ;);)

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...