Jump to content
lubobaroto

Замразва ми Колата

Recommended Posts

Пичове моля ви кажете.Всеки ден като стане малко по студ и е валяло сняг или дужд.Ми замрузва централното.Свалих кората отватре за Н-ти Път смазах и напрусках всичко и след 3 дена пак ми замрузна.Нямам ключ от вратите а съм само на централно.Този с които паля ми е само за багажника.Виждате 4е е голям проблем за мене.Имам чуството че ми влиза вода през оплатнението и ми замрузват после вътре машинарииите.Кажете моляви какво да правя.Или в краен случаи колко излиза един ключ за вратите да ми направят или да си подменя оплатненията колко пари ще ми излезе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За улътненията си купи глицерин от някоя аптека и ги намажи целите с него, евтин е има-няма левче. В ключалката вкарай разумно количество тънко масло със спринцовка, механиката на централното трябва да я смажеш пак със спринцовка, аз и нанизвам едно тънко маркуче от мединцинска система...по-лесно е ,а труднодостъпните места около самите електромагнити на машинките за централното ги напръскай със смазващ спрей от оня дето е за раздвижване на резби и тем подобни. Аз я свърших тая работа прел лятото (без глицерина де) и сега нямам проблеми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове моля ви кажете.Всеки ден като стане малко по студ и е валяло сняг или дужд.Ми замрузва централното.Свалих кората отватре за Н-ти Път смазах и напрусках всичко и след 3 дена пак ми замрузна.Нямам ключ от вратите а съм само на централно.Този с които паля ми е само за багажника.Виждате 4е е голям проблем за мене.Имам чуството че ми влиза вода през оплатнението и ми замрузват после вътре машинарииите.Кажете моляви какво да правя.Или в краен случаи колко излиза един ключ за вратите да ми направят или да си подменя оплатненията колко пари ще ми излезе.

Да не би да ти влиза вода където не трябва във вратите ? Някакви пробити уплътнения и т.н. гледал ли си дали имаш ? :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да поогледай да не ти влиза вода там където не трябва.Или дали машинките са ти оригиналните защото може некой алармаджия да се е заиграл и да ги е сменил.Огледай лостовата система-ако има нещо леко криво и опира също влияе.Мой приятел ,който е в час ми каза че значение има дали при механичното движение на лостовата система всичко се движи вътре във вратата безпрепятствено.До сега никога не съм имал проблем с машинките независимо от времето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...