Jump to content
radio_manbg

Трябва ми помощ

Recommended Posts

Колеги незнам дали беше най-удачно да сложа темата тук така че ако се сметне за правилно нека се премести.та на въпроса.Загледал съм един автомобил и за съжеление немският не мие силна страна.http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDeta...mp;pageNumber=1та интересува ме какво е описаниетозащото за паричките си ми пали шайбата.Предварително благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги незнам дали беше най-удачно да сложа темата тук така че ако се сметне за правилно нека се премести.та на въпроса.Загледал съм един автомобил и за съжеление немският не мие силна страна.http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDeta...mp;pageNumber=1та интересува ме какво е описаниетозащото за паричките си ми пали шайбата.Предварително благодаря.

Turbonetics t03/04 hybrid (турбо до 500коня) boost 0,6 бара (може да се повиши с boostcontroller) Turbonetics Wastegate (38mm)Turbonetics Blowoff Valve ,напълно настроено за P28 Crome Ecu ; 2,5 инча Turbodownpipe , 440cc инжектори (80% натоварени) (сток са 280cc) Walboro бензнова помпа (255л/ч) Bigmouth куулер (алуминиева тръба)--- 3A Racing крайно гърне --- Momo волан --- Полу кожени - алкантара Recaro седалки --- Карбон по интериора ---Xenon--- Уникална пренда маска без емблеми ---- 8 x 19 ET 40 Diablo Ace Of Spade US Хромирани джанти всичко с Tüv , 4ти цилиндър с ниска компресия , повредени бутала (квото и да значи) все още може да се кара ! ремонт на мотора около 1000 - 2000€ вкл. части и труд ,продава се и без джанти, имам купувач за джантите , ако си прибера джантите цената е 8000

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Превеждам ти го от Fahrzeugbeschreibung надолу - това ти е описанието на автомобила:Турбонетикс т03/04 хибрид(турбо до 500кс) на 0,6 бара налягане(може да се увеличи с боостконтролер) турбонетикс уейстгейт (38мм)турбонетикс блоуоф клапан(много шумен) Напълно настроено Р28 Crome Ecu(широковълнова или широколентова(не съм сигурен как точно е на БГ) ламбда сонда,температура на изгорелите газове и knock sensor) 2,5инча турбо downpipe, 440цц дюзи(работещи на 80% от капацитета си)(сериино са 280цц) подсилена Walboro бензинова помпа(225л/ч) Bigmouth интеркулер(алуминиева сърцевина) 3A Racing Endrohre --- Kw-Gewinde Var.1 - това незнам какво еволан Момо, рекаро седалки, частично облицовани с кожа, карбонова оптика по интериора,Ксенон, ръчно направена предна решетка без емблема, 8 x 19 ET 40 Diablo Ace Of Spade US джанти,всичко с Tüv. 2 seiten Fhz-Schein(това нещо не го схващам :huh: ) 4ти цилиндър няма компресия, поради дефект в буталото, но колата все още може да се кара. Смяна на мотора около 1000-2000евро с включени части и труд. КОлата може да се вземе и без джанти, понеже за тях имам куповач, но трябва да си носите джанти! 8000Това е! Дано съм ти помогнал!edit:опа писали сме едновременно с колегата :huh:

Редактирано от Noodle

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest radio_manbg

Огромни благодарности колегидано всичко е наред и скоро да е на българска земя :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...