Jump to content
Guest ShEfA

Месечна среща за София

Recommended Posts

Guest ShEfA

Дойде и края на този месец, или по-точно последната неделя от този месец... 25.11.2007г. Време е Софийските Хондомани да се съберат на куп!

Очакваме всички желаещи Хонда манияци на Булгарплод:

 

Публикувано изображение

 

Отново да повторим, да няма неразбрали: Последната неделя от този месец е на 25ти Ноември, ще се събираме Софиянци от 13:00ч. на паркинга на Булгарплод. Виждате от картинката по-горе къде се намира. Можете да стигнете до там с тролей 4ка и малко пеш и/или с маршрутка 48 и малко пеш или с трамвай 20 и малко пеш... абе най-оферта е да си с кола май,а? :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

aaaa няма да пропуснем срещичката :lol::plane: само тоя студ......... носете си термоси с чай :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

Ако има сняг съм там :huh: ..... ако пък няма .... пак ще дойда :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

там сме си :P:) можели да резервирам :newbie: едно местенце до големите батковци :P:)))) ;):P:):huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

естествено и аз съм там :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще съм там :PНай-много да ме видите да се редя пред Булгарплод за туршия и кисели краставички :P:):(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще съм там :)

 

Най-много да ме видите да се редя пред Булгарплод за туршия и кисели краставички :P:):)

Тва да не ти е булгарзеленчук бе :ph34r: ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ша да го гледам и аз да съм там!! :blink: Този път вие не знам ама аз мисля да изгоря бая бензин ако не от дръпки то поне да се грея :guns::o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво ше стане ако ви се изтреса там с белата джета?Дали ше ме нахулите като собственик на не-хонда...или? :bow::);):bow: Не за друго ми не ми се кисне в неделя по спирките на тролеите че да се домъквам до там :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ша да го гледам и аз да съм там!! ;) Този път вие не знам ама аз мисля да изгоря бая бензин ако не от дръпки то поне да се грея :);)

същото ама с газ, че е по-евтино :)

Кво ше стане ако ви се изтреса там с белата джета?Дали ше ме нахулите като собственик на не-хонда...или? :bow::);):bow: Не за друго ми не ми се кисне в неделя по спирките на тролеите че да се домъквам до там ;)

ела със зелен москвич ако искаш , нали ще мръзнем и без това ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много пиян и почтитолкоз луд:bow:ПС прибрах сер с такси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Ще гледам да намина и аз

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vendo1.6

Пак ли 6те съм сам ? Няма ли колеги с CRX-ове ? Аре стегнете се малко !!!:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги моляви се ако някой има лепенка HONDA fan club да донесе и естествено нека каже колко $ и от кой по точно да си взема.Благодаря!!!Аз съм със син седан 5ген.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще носиме ли радиоуправляемите колички :P. Питам да знам дали да мъкна и аз R8-цата че миникупара ми изпуши от толкова надуване на мотора :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Morridina

Уффффффффф,да му се не види..... успах се :):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest -=airman=-

Е вие бая сте се успали, бе! Не ви ли е срам? :)Мен пък ме домързя... освен това в 13 без 10 привърших с простирането и седнахме да закусим с палачинките, които бях направил малко преди това :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gena_g

Какво стана бе колеги, онези с джипката събираха ли пак лични карти ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не , но казаха всички да си ходят . И седяха там докато малко по малко не се изнизахме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не се изнизвайте следващия път :-) нищо не могат да направят, освен да седят и да гледат :P:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не се изнизвайте следващия път :-) нищо не могат да направят, освен да седят и да гледат ;):blink:

То ти стига да съберат личните карти и да пуснат автомобилите за проверка да откибичиш 2-3 часа на студа ;) .Миналия път бяхме доста повече народ и бая се намръзнахме докато си чакаме личните карти ;)ПП:Някой снимчици ;)))) Редактирано от V-tec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Salamander

отново слабо присъствие на рексовете ако не са Венци и Ма4о да отсрамят нема кой... ;) слаби снимки тоя път студено бе6е и ме мързе6е ;) но тва е положението ;) и май само Боги и о6те 1,2-ма си бяха привели колите в добър вид за снимане. вси4ките кални(както и мойта де ;) )снимки: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=195565п.п: айде и другия път пове4е хора по силна сре6та да стане :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина ми е много интересно защо ви е страх от куките смотани. Не се давайте така лесно. Първо дойдоха при мен да се заяждат докато с Dakata разглеждахме AMP-а. Искаха да се махна, а дори съм и паркирал на булеварда отляво ?!??! Аз им казах, че нарушават конституционното ми право на свободно придвижване и че само ще си преместя колата отдясно (както и сторих) ;) Дори съм документиран на снимките ;) Призовавам всички ДА НЕ ИМ СЕ ОСТАВЯМЕ на шапкарите.Нито се идентифицират кои са, нито нищо. Нямат право да ни гонят (вижте конституцията на Р. България). Нека ако има юристи във форума да ми пишат и да помислим какво може да направим срещу тази напаст божия. (освен Хлебомор Д) ;););););););):blink:;););););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая Супра много ти е грабнала вниманието. ;) Тя ли беше най-лаченкото нещо на събора :cool: Хубавичка е да ама па то половината снимки с нея :lol:П.П. има един бял рекс 2-ра генерация на предишните снимки, който е от моя квартал :P Ама много окаян ;) Тоя същия пич има и Сивик 5ген Купе ма нз що с рекса е отишъл :lol:

Редактирано от Civic1.6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая Супра ... Хубавичка е да ама па то половината снимки с нея :cool:

Собственика й е голям хондаджия! :lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

1. Притежателя на супрата смея да твърдя, че притежава най-бързия български сивик а и тази кола си е доста добричка няма какво да я пренебрегваме.2. Пича с рекса ходи с него, защото понавървява ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! :thumbs1: За първи път пиша, надявам се да не е последен. Разглеждам форума и много ми се иска да се срещна с вас хора на някоя от срещите - днес изпуснах, Неделната също, но на следващите мисля да съм на линия с моята "Poison Ivy". Опитвам се да разбера дали пак ще има неделна среща, кога и къде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Honda Civic 5gen. b16a2 turbo... :devil:Всички карантий /биели, бутала, клапани, валове, гарнитури, ризи, сегменти и т.н. и т.н./ подменени с перформънс такива. Промяна в скоростната кутия, промяна в спирачните апарати, промяна в окачването. Купето е пълен сток, всичко е каквото и както трябва да изглежда, няма раздувки, престилки, прагове, въздухозаборници, специални капаци, кристални стопове.. само цвета е уникален - черен мат.Колата се гради от години, всичко е изпипано до най-малия детайл. В ефективен бууст върти гуми на 3та, вдига се на задните почти от ускорението... моето мнение е сликове и разцепва мрака :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еее арна работа е тогаз :devil: то 5ген е много добра така че не се очудвам за избора :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...