Jump to content
Guest neshto

Какво е това?

Recommended Posts

Guest neshto

някой знае ли това honda ли е или е фалшива снимка, а ако е - каква? :fun:

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eftimov

ми тя снимката се казва "10-18-04-01-2005-Honda-CRX.jpg"незнам обаче какво да си мисля :fun:п.п по предното стъкло и капак е барано яко.

Редактирано от eftimov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest neshto

ми има три варианта - honda insight + a) photoshop или b) някой и е махнал грозните калници + да речем един свестен мотор или 3) нов модел CRX (b-то направено от honda) :fun:но така това купе ми харесва много...п.с. не бе предницата си е точно honda insight, ако е пипано е калника отзад, ама аз гледах снимката много увеличена и не видях да е пипано върху нея...по- ми е вероятно да е или тунинг или наистина да е бъдещ модел, сайта в който го намерих има много други такива 2005-2006 бъдещи модели, които изглеждат истински :Pей го и сайта има много хубави неща:http://www.discountpartcenter.com/photos/spyphotos.htm

Редактирано от neshto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gena_g

Някъде гледах супер брутален тунинг на абсолютно същият модел Хонда ( истинска е ) - даже снимките са ми на компа , но не знам как да ги метна тука???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

според мен си е фотошоп :fun: за съжеление

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eftimov

дано хонда се вгледат в тоя монтаж повече :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gena_g

Братле 100% не е фотошоп!!! Даже снимката която е показал Сандо както изглежда е на същата Хонда, просто са и резнали малко ламарините и са и сложили тегави джанти, а Хонди като тази ( от на Сандо снимката ) като бях на бригадка доста такива видях :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest neshto

Някъде гледах супер брутален тунинг на абсолютно същият модел Хонда ( истинска е ) - даже снимките са ми на компа , но не знам как да ги метна тука???

http://www.hit.bg/freehosting/- кликни на "сайт админ"потребител: hondasпарола: 123456- там на "файлов мениджър"- Browse, избираш файл от диска си- клик на Upload---после идваш тук, пишеш мнение клик на "IMG" и въвеждаш за URL: http://hondas.hit.bg/imetonafajla.jpg който си качил. :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

Братле 100% не е фотошоп!!! Даже снимката която е показал Сандо както изглежда е на същата Хонда, просто са и резнали малко ламарините и са и сложили тегави джанти, а Хонди като тази ( от на Сандо снимката ) като бях на бригадка доста такива видях :fun:

и аз бях и аз видях ама трудно ще ме убедиш че е истинска

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gena_g

Май на някой хора тука не им се спи А? Аре честита коледа колеги, живи и здрави и всичко най най!!!!!!!!!!! ( сори за офффффффффффффтопика )Мерси "Нещо" - ще опитам :fun:!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest neshto

Братле 100% не е фотошоп!!! Даже снимката която е показал Сандо както изглежда е на същата Хонда, просто са и резнали малко ламарините и са и сложили тегави джанти, а Хонди като тази ( от на Сандо снимката ) като бях на бригадка доста такива видях :P

интересно, защо са й сложили такива ламарини ала ситроен, на мен са ми много грозни, а без тях определено би ми било любимото купе на хонда.. а ако се махне батерията за да стане лека и й се сложи един двигател от type R примерно ще е супер :Pмежду другото от онзи сайт, новото mitsubishi eclipse също много ме кефи:img 1img 2img 3също и mercedes SLR :fun:P.S. там има и линкове с видео и ей този сайт на явно си падат по хонда, все са едни такива дето превъртат скоростомера:http://www.teamrice.org/tr4.0/video.html Редактирано от neshto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gena_g

Публикувано изображение

Публикувано изображение - е на мене тва ми пролича на същата Хонда

 

П.С. - Нещо, може ли тва да го използвам и за в бъдеще или да ми обясниш как да си направя собствена такава "врътка". Ако искаш мога да сложа снимки на една от рекламните коли на Алпин ( сивик 7ма ) които направо не са за хора!?!?!?!?!?

Редактирано от gena_g

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest neshto

П.С. - Нещо, може ли тва да го използвам и за в бъдеще или да ми обясниш как да си направя собствена такава "врътка".  Ако искаш мога да сложа снимки на една от рекламните коли на Алпин ( сивик 7ма ) които направо не са за хора!?!?!?!?!?

ами слагай колкото искаш, аз преди малко го регистрирах това.

 

а този тунинг.. то е толкова променено, че преди това може да е било и трабантче :fun:

 

все пак може да е било и CRX преди това?

 

ето какво става примерно като се премести предната гума отзад с photoshop:

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

P.S. а виж тази от mobile.bg - CRX, май по-скоро е било CRX. Но и колко Honda Insight, като се махнат ламарините става за CRX следваща генерация :P

 

Публикувано изображение

Редактирано от neshto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gena_g

ами слагай колкото искаш, аз преди малко го регистрирах това.а този тунинг.. то е толкова променено, че преди това може да е било и трабантче :fun:все пак може да е било и CRX преди това?ето какво става примерно като се премести предната гума отзад с photoshop:

Мерси много, мисля да ви покажа много тегавата ( извънземната ) Хонда.А за тва на фотошопа що не го пробваш с некви готини и големи джанти и да няма разстояние м/у гумата и калника- тогава сигурно ще изглежда по-добре!?!?!?!?!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest neshto

А за тва на фотошопа що не го пробваш с некви готини и големи джанти и да няма разстояние м/у гумата и калника- тогава сигурно ще изглежда по-добре!?!?!?!?!?

ами защото не ми се занимава, а и вече имаме за пример това:

 

Публикувано изображение

 

което според мен все пак е истинско а не е правено с фотошоп, защото двете гуми са под различен ъгъл, сенките са си на място под колата се вижда правилно гумата и т.н. :fun:

Редактирано от neshto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gena_g

Абе всъщност тези снимки дето ги сложих като ги позагледах , май са си баш на ЦРХ ама със съвсем други фарове и брутални раздувки - вече и аз не знам.?.?.?.? - много тунинг , много нещо :P:P:fun:!!!!!!!!!!!Иначе тази снимка според мен си е 100% истинска.

Редактирано от gena_g

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest neshto

бле, оказа се че първоначално тази снимка е била тук:http://www.photoshopjunkie.com/images/gallery/insight.jpgа като видиш домейна, става ясно какво е :fun:на едно място коментираха, че мястото под капака е много малко и нищо друго не можело да се напъха там..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gena_g

Абе истина или не, няма значение. Хондата изглежда много, много добре и ако някой я е направил така на фотошоп мога само да му кажа ЕВАЛА.Макар че на мене ми изглежда нещо което е напълно възможно да съществува. Хората от ЕН ЕС ХИКС Ферари правят, пък кво остава за това :fun: !?!?!?!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Fire Blade

ХОНДАТА Е ИСТИНСКА ИМАМ Я НА СНИМКИ ОТ АВТО САЛОНА ЖЕНЕВА 6ТЕ СИ РАЗГЛЕДАМ СНИМКИТЕ И 6ТЕ ВИ КАЖА КАКВА Е А ПАК МОЖЕ И ДА ВИ ПУСНА СНИМКИТЕ :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TheDevilTwin

Това е Хонда Инсайт. Предлага се само за САЩ и Япония и е с хибридно задвижване :P Не знам доколко тази снимка е правена, но колата определено е същата.П.П. Хондата с фарове от Форд Фокус е тунингован CRX 2-ра генерация :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Това е Хонда Инсайт. Предлага се само за САЩ и Япония...

И за ЕВРОПА се предлага.Похлупаците които закриват Задните колела са сложени с цел подобряване на аеродинамиката.Купето е изработено от Алуминии, също като NSX-а.Въпросната снимка е МОНТАЖ - добра "фотошопска" работа е :fun: Ето оригиналната снимка:

post-9-1103973520_thumb.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest neshto

а весела коледа на всички :fun:ADH, е признавам, че имаш всички снимки на хонди, а и ги знаеш наизуст :Pспоред теб в тези похлупаци намират ли се някакви чаркове или могат да се изрежат?аз като разглеждах уеба не намерих някой да го е направил, ама има един пък който си е сложил турбо на insight-а и от две години описва какво става с колата (той е пенсионер който пътува из USA защото се чуди какво да прави) и с турбото става към 95-100 конски сили, докато харчи 3-3.5 литра на 100 км...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest neshto

ей тази даже и с капаци на задните гуми ми харесва :fun:

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

според теб в тези похлупаци намират ли се някакви чаркове или могат да се изрежат?

Имат чисто декоративна функция (както казах вече, за по-обтекаема форма на купето) - нищо повече :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iVo_BMW

Дам тази хонда добре е станала на photoshop. :fun::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest emko

Абе всъщност тези снимки дето ги сложих като ги позагледах , май са си баш на ЦРХ ама със съвсем други фарове и брутални раздувки - вече и аз не знам.?.?.?.? - много тунинг , много нещо  :D  :P  :)!!!!!!!!!!!

Това на снимките, които си сложил е CRX 2gen, на който е монтиран кит, който го бях гледал в някакъв сайт на самата фирма производител. На същата страница имаше и други подобни китове, с които CRX-а почти придобиваше нов облик, включително имаше и някакво кабрио

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VTEC Inside

Хора не знам дали е истинска ама силно се надявам да е понеже е много добра :):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ALEXANDER 1

ха ха вие луди ли сте не виждате ли че е фотошоп я се загледаите във вратата а тая оранжевата срх си е истинска на едно приателче от разград е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Въпросната снимка е МОНТАЖ - добра "фотошопска" работа е ;)

Жалко :shy: Монтажът ми допадна много повече, това ми прилича на Ситроен и ама хич не ме кефи!п.п. много мразя френски коли! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...