Jump to content
Homer2

Антифриз фризер спринцовка

Recommended Posts

Здравейте колеги, понеже не знам точно колко антифриз и вода имам в радиатора сложих една спринцовка с охладителната течност във фризера. Стоя една нощ и на сутринта когато я изтисках остана около 1/4 сгъстен сняг. Дали е нормално това или да сложа още концентрат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ivoboy_stz

Сложи му литър концентрат, да ти е мирна главатаДругото, което мога да ти кажа е да идеш някъде да ти измерят при каква температура тази течност замръзва, днеска ходих при един дето продава акумулатори, другаде незнам къде ше разполагат с този уред, но това е една пипетка с нещо като спиртомер вътре и като всмукне от течността ти показва точно при какви градуси би замръзнала.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е нормално братле, и Аз те съветвам да източиш 1л. и да долееш с концентрат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nakata

снощи ходихме в метрото с брат ми и си купихме уред за измерване на антифриза само 5лв на моита показа -29 а на брат ми -43 тои скоро прави ремонт и му сипа 3литра концентрат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest pitbuls

хахаха,да не кара с антифриз за аляска.братле нямам ни6то против уреда ви,но за 5 лв няма да е много то4ен.купи си за 3-4 лв литар янтифриз и си подмени 4аст от те4носта,да не сменя6 глава за ни6то.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nakata

с 3литра концентрат до -65 градуса колко очакваш да стане ,с същия уред съм виждал да мерят поне на две три места

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...