Jump to content
Big Blonde Wolf

Rc Cars

Recommended Posts

аз имам само един williams carisma, знам ли къв е модела... бе слаб е ама може да си поиграем. Преди година разпитах ама нямеш мераклииСега имаме и професионалисти и става яко :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

те като дойдат ония с косачките ще ни разпилеят :unsure: - моята повече от 25км/ч надали ще направи особенно на оня терен там , но ще я заредя и докарам ... ако не беше толкова духовито можеше и хеликотера да домъкна да ги видим как ще ме догонят тогава :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MonsterOOD

Добре значи и аз ще мъкна. Наистина доста духа за хиликоптери. Ако недуха тогава ще донеса и мойта въшка хиликоптерче. :cool: Стегайте количките време е за купон.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука е мястото и Хронос да се обади :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ognyan

Хич да не поглежда темата че ше ни направи за смях :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И бих искал да се присаединя с моето ламбо с амортисъорчета с две елетромоторчета с турбо режим на дистанционното ,но съм от пловдив ако има някой от тук да се пускаме :):D

Редактирано от fozio

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ognyan

Що отнесе оператора бе! :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

Що отнесе оператора бе! :cool:

ами де се пречка там :cool: да стои на сигурно място

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги днеска е деня на месечната среща и деня да си покараме РК колите. Аз успях да си направя купарчето такаче ще го взема както и ауди Р8. ДА се надявам че няма да съм единствения олигофрен на срещата с RC :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги днеска е деня на месечната среща и деня да си покараме РК колите. Аз успях да си направя купарчето такаче ще го взема както и ауди Р8. ДА се надявам че няма да съм единствения олигофрен на срещата с RC :)

сложил съм я до вртата и ако не я стъпча или забравя , ще я нося :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми аз втора поредна сбирка не съм в Сф :blink:А и глезен навехнах снощи, разбрах колко лесно се карат 250км на пета, ама като влязох в Сф ми се еб@ м@м@та с тоя ляв крак. Я кажете кво стана с количките?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми стана така че Лукчо с неговата формола така ме засрами че........ ;) както и да е. Ще има реванш с новата ми колица малко по-нататък ;) 4х4 максимум скорост 45 км/ч ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я верно, що не се дръпнете следващия път, ама направете така, че да не се заглушавате, че не е интересно :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Jimmy

Kато показа видеото с количките попаднах на

Mаниашко

Редактирано от Jimmy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest big bad wolf

Ще си нося моята на месечната среща, някой ако иска да носи да се дърпаме :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно не ви интересува особенно но аз съм радостен и реших да се похваля !

След 3 безсънни нощи най после го сглобих тоя добитък.

Имам още работа по него, трябва да го оборудвам и със радио-апаратура и сервота но засега толкова.

До няколко дни ще му чуя гласеца и ще му видя пушека, както се казва.

Пожелайте ми само по леки крашове, че са неизбежни.

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Трява да изглежда така когато е напълно готов, но вече много ми се доспа.

Поне съм по-близо вече до първите полети.

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей хораа...тия машинки са маниашки:huh: Някой може ли да ми напише от къде мога да си намеря такива (и колички, и хвърчащи!), и колко струват горе-долу!? И нещо повече за тях! Винаги съм си мечтал за такова нещо, а вие сега ме подсетихте и аз сега се дозапалих! Мерси предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги съм си мечтал за такова нещо, а вие сега ме подсетихте и аз сега се дозапалих!

Така няма да събереш пари за Хонда :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CIVICwarrior

Винаги съм си мечтал за такова нещо, а вие сега ме подсетихте и аз сега се дозапалих!

Така няма да събереш пари за Хонда :bash:
;) Мноого си прав! Но това е по - достижимо ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй.....зарибявка си е наистина....ама много скупа за съжаление :hondarulez: знам няколко магазина, но най добър според мене е този на стелди ето линк към страницата им ;)http://web.need.bg/MODELISTSTELDI/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Мн зарибяват тея колички :hondarulez: , а някой да знае дали има такива RC cars като оригинални коли...примерно Сивикче , тогава зарбявката ще е още по пълна !п.с Май излиза по евтино да си направиш такава количка сам

Редактирано от HondaFanatic

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ха и аз съм им фен а жийте тук http://www.zigifly.com/index.php?option=co...5&Itemid=27има прототип на s2000 тия са някфи мини ама са лудница отделно се продават джанти за тях по мощни мотор4ета ...

Редактирано от boba7a

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

 

тоя сайт дето си го пуснал е " ден година храни " :rolleyes: A Walkera Dragonfly DF4 A Walkera Dragonfly DF4 [Информация за продукта...]Walkera Dragon-fly е най-евтиният хеликоптер във високият клас. 3D – акробатично летене. Лети напред, нагоре и долу. Walkera Dragonfly DF4 с възможност за включване на специален комуникационен кабел Walkera PC cable и диск със софтуер за симулация за ле...320.00 лв. (Цената е с включено 20 % ДДС)хахахаха имам оферта от китайците от валкера за същия ( моя е такъв ) и ми ги предлагат за 35$ там ... ако предположим че транспорта е още 50-60$ на бройка за 10 => цена под 100 $ и хоп да си сложим още 150% печалба ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цена под 100 $ и хоп да си сложим още 150% печалба ...

Ти какво очакваш бе пичИма ли нещо внесено от Китай да не е с поне 100% надценкаВземи ти да ги внасяш и им слагай по 10 лв горницаЩе ти счупят ръцете по форумитеhttp://www.modelistika.com/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти какво очакваш бе пичИма ли нещо внесено от Китай да не е с поне 100% надценкаВземи ти да ги внасяш и им слагай по 10 лв горница

има едно момче дето се пише SLADURA тука от форума :blink: ае говори с него и после ще разсъждаваме на глас пак

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, така и така вдигнаха темата, я аз да попитам тази количка смятате ли, че става за дрифт? Коментарите са доста положителни за нея, но се чудя дали да не заложа на това,

.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет. Първо да ви кажа от къде може да се намира инфо за това готино хоби което практикувам. Сайта е www.modelistika.com.Препоръчвам който иска да се занимава с хобито, да си вземе директно хубав модел, а не играчка. Зарибявката е голяма!В форума ника ми е като тук и навсякъде другаде. Ако имате въпроси с радост ще помогна.Приятно забавлени.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам такара томи ево IX. Tрябва ти нещо много равно, на плочките също става но трябва да ги намокриш малко :Д за да се хлъзга :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко искам да бутна темата и да питам дали все още има в клуба маняци на скоростите в мащаб, че аз от скоро съм с едно нитро бъги и реших да видя дали има колеги от Варна (пък и не само), които са като мен порастнали деца :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...