Jump to content
Guest PARADOX_sf

Мухахаха... Вчера в едно такси...

Recommended Posts

Guest PARADOX_sf

Леле... Много са зле тая порода. Повечето де... За кво става дума.Начи наложими се сряда да пътувам с такси рано сутринта щото не ме пуснаха с кола.Та начи таксиметраджията много приказлив беше :angry:...Почна да ми обяснява как имал 4 коли ама си продал жигулата и го било много яд. След малко ми каза же имал 2 жигули, един голф 3 и един нисан В6 :D .Че имал мнооогоо коли. Имал всякакви японски без Тойота. Абе заприказвахме се колкото да не заспи... Та за ЦРХ нещо спомена. Та го питам ква Хонда е имал. Отговора беше достоен като за таксиджия.Той - Абе не като тия малките цб ли кви бяха...?!Аз - ЦРХ.Той - Да, Сивик, много спортна и бърза кола. С 2,5 литров мотор 250коня (:D ХАХАХАХА). Ама много и скъпа подръжката. Като карам с 250 и нацепа спирачките дисковете ставаха червени и като мина през една локва и се изкривяваха (леле майко:D) . Иначе голяма кола, много спортна 2 тона (:D мухахаха). Ама я продадох. С тая скъпа подръжка. Едно време добри пари се изкарваха, като вършех зделки с Русия (каза го така че се едно е бил най-голямия наркобарон в Европа). Навъртах по 20 000-30 000км на месец със Сивика ( :D нямам думи). Направо се напиках да се смея като слезнах после. Тоя май и си вярваше. Абе луд за връзване.

Редактирано от PARADOX_sf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest w1zz4rd

Imal si kasmet .. 2ri pat ako se ka4ish pri taximetrov shofior s otkloneniq v centralniq mozak slizai barzo .. da nete utepa nekade ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

ne vijdam nishto smeshno ,choveka e imal takava honda .vervai te mu buhaaaa :angry: sunishtata granici nemat :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Ei chovek pritesnih se za tebe e!!! :unsure: Molia ti se pazi se che prostotiata varvi po horata , ako te prihvane losho maina :o .......................... :(;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BUGATTI

. Отговора беше достоен като за таксиджия.Той - Абе не като тия малките цб ли кви бяха...?!

Xa xaxaxaxaxaxaa :o:(:unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

PARADOX_sf : sledvashtiq put se navedi nadolu che da ne te udari lujata v glavata :unsure:)) xaxaxaxaxaxaxaxa ;);) inache vsqkakvi gi ima :o Edin mi kazvashe che ne moje da se pusne taxi Prelude che e s 2 vrati inache shtql da mi dade 4 000 euro i da slizam ot neq ;) Kfi li ne gi nqma ( preidstoriqta e che toz mi e sused i go vozih vednuj ...) :()))))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest w1zz4rd

PARADOX_sf nai-dobre .. sledvashtiq pat kato se vozish v taxi nese ka4vai nadrusan .. shtoto qvno ti se vijdat nekvi filmi .. pi4 prosto kolkoto i tup da e bil toq taxadjiq nemoje da govori takiva gluposti kazvam ti .. malko preoveli4avash :unsure::o:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

PARADOX_sf nai-dobre .. sledvashtiq pat kato se vozish v taxi nese ka4vai nadrusan .. shtoto qvno ti se vijdat nekvi filmi .. pi4 prosto kolkoto i tup da e bil toq taxadjiq nemoje da govori takiva gluposti kazvam ti .. malko preoveli4avash  :unsure:  :o  :(

Слушай ся. Казвам ти кви ми ги приказва. Не съм преувеличил. Дори поспестих някои не толкова интересни неща като от типа: -Леле... от кога не съм ходил до Люлин... От цяла нощ?!И сякви други такива простотии.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest frisko

вьв всяко стадо си има мьрша бих казал но реплики от типа "отговора беше достоен за таксиджия " са неприятни за някои хора-не мислите ливсе пак не всеки които е седнал зад волана да си изкарва хляба е тьпо парчевярно е че измекяри има много по такситата но това сьвсем не важи за всички

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_TYPE

хахахаха ;):):) мнооо якооо 2-тона CRX :D:P:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest petrakiev

мнооо якооо 2-тона CRX :) и това без таксиджията :dry: ебати комедианта

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...