Jump to content
ШМИРГЕЛ

Скапаха ми колата

Recommended Posts

Значи колеги изгоря ми таблото с копчетата за стъклата на шофьорската врата. Застрахователя ми признава щетата,но никаде неможе да се намери в магазин или в морга.В Бултрако струва 1025лв. От каското не ми ги дават защото съм нямал право на части от официален сервиз заради възрастта на колата. Акорда ми е '95, но ми направи впечатление,че и на по-стария копчетата са същите,само пластмасата отгоре е различна. Може ли някой да даде идея от къде да го намеря?Благодара предварително на отзовалите се!

Редактирано от AERODECK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Накарай някой да го купи от Бултрако и да ти го продаде на теб от другата фирма разбира се.Ако имаш познат само трябва да ти пусне фактура.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Staykov

Дай снимка на въпросното табло-може да те уредим, също и телефон за връзка на ЛС.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крайно съм затруднен със снимането,но до два дни ще си взема апарата.Телефона ми е 0878110730

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AERODECK

Телефона ми е 0878110730

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

Редактирано от AERODECK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest johnyboy

Връщането на тая тема тука е явно нарушение на правилата от моя страна. Надявам се да ми отнемат правата, за да не ми се налага повече да взимам подобни решения :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Връщането на тая тема тука е явно нарушение на правилата от моя страна. Надявам се да ми отнемат правата, за да не ми се налага повече да взимам подобни решения :bg:

мечтай си :/ ... това е явен офф-топик - вземете моите :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хондьовци и Хондьовки, помолих човека да ми сложи темата в тоя раздел, понеже тук НЕ се набляга на момента с купуване и продаване, а на НАМИРАНЕ въопще ако е възможно на тази част. Направих го от съображения, че в този раздел ще го прочетът хора, които може да ми свършат работа. По всичко личи, че @johnyboy е съгласен с тълкованието ми на нещата.Доста се оака темата за съжаление...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хондьовци и Хондьовки, помолих човека да ми сложи темата в тоя раздел, понеже тук НЕ се набляга на момента с купуване и продаване, а на НАМИРАНЕ въопще ако е възможно на тази част. Направих го от съображения, че в този раздел ще го прочетът хора, които може да ми свършат работа. По всичко личи, че @johnyboy е съгласен с тълкованието ми на нещата.Доста се оака темата за съжаление...

Що не пробваш да питаш в сервиза на Хонда в Горубляне - може да ти намерят от някоя на старо. Поне имат контакти и ако излезе нещо няма да е толкова скъпо като новото.телефона им е 0888634616

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По всичко личи, че @johnyboy е съгласен с тълкованието ми на нещата.

Не, несъм! Опитвам се да помогна. Ще ти звънна ако има резултат :ban:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AERODECK

Благодарности на @Prelude!Проблема е решен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...