Jump to content
ivobox

проезводства на хонда

Recommended Posts

колеги къде се произвежна японеца по света освен в Япония и Великобритания

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В САЩ естествено :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мммда естествено :rolleyes: има ли някаква разлика в качеството на японските и на тези от острова (въпроса е почти риторичен ама... :cool: )и как могат да се познаят коя каде е правена

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги къде се произвежна японеца по света освен в Япония и Великобритания

САЩ - коли (завода им стана на 25 години)Канада - Индия - мотоциклетиТайланд - мотоциклети, двигатели, Accord, Civic, City, Jazz, CR-V Виетнам - мотоциклетиКитай - части, мисля и автомобилиФилипините - Бразилия - мотоциклетиАржентина - мотоциклетиПеру - мотоцилкетиима и в Турцияще има и в България :rolleyes: Редактирано от emko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е зле :cool: аз за автомобилите питам принципно ;) как мога да ги позная от каде са и има ли значение :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сивик се прави и в Турция ,а мотори и в Италия - оттам са мисля , Трансалп и Варадеро- за пълна информация търсете темата "Производства в Европа"!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси инфото е доста пълно

Редактирано от ivobox

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hippo

Сивик се прави и в Турция ,а мотори и в Италия - оттам са мисля , Трансалп и Варадеро- за пълна информация търсете темата "Производства в Европа"!

Коя генерация на Сивик се прави в Турция?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сивик се прави и в Турция ,а мотори и в Италия - оттам са мисля , Трансалп и Варадеро- за пълна информация търсете темата "Производства в Европа"!

Коя генерация на Сивик се прави в Турция?
6-та на Сивик се правеше. 7-ма и 8-ма генерация на Сивик за европейския пазар са само от Англия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пропуснал си Мексико, Белгия и Пакистан (коли, мотоциклети). :P

Редактирано от Ironstone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...6-та на Сивик се правеше. 7-ма и 8-ма генерация на Сивик за европейския пазар са само от Англия

посочи ако обичаш коя точно от 6-тите генерации (изключая "английските" разбира се) се прави в Турция, че ми стана интересно!? Виж, за Хонда Сити съм съгласен. Редактирано от element

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми е интересно кои модели от 6-ген. са се правили в Турция. И в европа ли са се продавали?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...6-та на Сивик се правеше. 7-ма и 8-ма генерация на Сивик за европейския пазар са само от Англия

посочи ако обичаш коя точно от 6-тите генерации (изключая "английските" разбира се) се прави в Турция, че ми стана интересно!?

Виж, за Хонда Сити съм съгласен.

 

ето тази:

 

Публикувано изображение

 

седан, 4 врати.

Може би не си виждал подобна и затова не знаеш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...6-та на Сивик се правеше. 7-ма и 8-ма генерация на Сивик за европейския пазар са само от Англия

посочи ако обичаш коя точно от 6-тите генерации (изключая "английските" разбира се) се прави в Турция, че ми стана интересно!?

Виж, за Хонда Сити съм съгласен.

 

ето тази:

 

Публикувано изображение

 

седан, 4 врати.

Може би не си виждал подобна и затова не знаеш.

 

да, като ходих това лято в Турция и имаше много от този седан, както и от следващия (не казвам, че той се прави там, не знам :) )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ЮАР също се правят автмобили Хонда в съвместен завод с... Даймлер-Крайслер. Там Сивиците не се казват "Civic" а "Ballade".Относно къде са най-качествени... относително е, по-скоро трябва да се попита кой е най-качествения модел. Но определено има разлика в качеството на купетата (ламарини), май тези произведени в САЩ/Канада са с най-добре обработена ламарина против корозия (спрямо японско произведените хонди примерно).

Редактирано от ADH-Honda

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ЮАР също се правят автмобили Хонда в съвместен завод с... Даймлер-Крайслер. Там Сивиците не се казват "Civic" а "Ballade".Относно къде са най-качествени... относително е, по-скоро трябва да се попита кой е най-качествения модел. Но определено има разлика в качеството на купетата (ламарини), май тези произведени в САЩ/Канада са с най-добре обработена ламарина против корозия (спрямо японско произведените хонди примерно).

значи аз съм щастливец :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6-та на Сивик се правеше. 7-ма и 8-ма генерация на Сивик за европейския пазар са само от Англия

Аз знам че в Турция са правени от 6-а ген. Сивик, МА/МВ-тата (т.е. евро моделите 5 врати хечбек и комбито Аеродек, освен че са правени в Англия и в Турция). 7-а ген. Сивик е правен в турция само 4 врати Седана, това е ясно.Мисълта ми е Емко, сигурен ли си че за 6-а ген. Сивик, именно 4 врати седана (чиято снимка си дал) е правен в Турция ? Че за пръв път чувам, а ми стана интересно... :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисълта ми е Емко, сигурен ли си че за 6-а ген. Сивик, именно 4 врати седана (чиято снимка си дал) е правен в Турция ? Че за пръв път чувам, а ми стана интересно... :)

Не. Имах преди някаква информация, а и като бяхме в Истанбул ми направи впечатление, че е пълно с въпросната модификация. А там обичат да карат модели, собствено производство.но разбира се, че това не пречи да спорим :) . Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...