Jump to content
Guest nikolay vodenicharov

НАВИГАЦИИ

Recommended Posts

Guest nikolay vodenicharov

Продавам всички модели на навигации НЮВИ,навигации за symbian OS i windows mobile,Нови пълни комплекти с карти на България,гаранция фактура0895828848

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nikolay vodenicharov

да може ,трябва ти и карта памет поне 512мб

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest honda_huliganka

Интересува ме навигатор за кола (не телефон).Какви са най-приемливите цени?Като са нови , гаранция имат ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да имат гаранция и подробна карта на БГ и офф роад пътищаТова е изгодно моделчеhttps://buy.garmin.com/shop/shop.do?pID=9160Цената мога да ти е кажа утре със сигурност ,но е около 380лв. с подарък диск с карта на БГ и offroad пътища

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересува ме картата на България. Колко струва само тя? Става ли на Garmin QUE за Windows Mobile?Какво значи "подробна"? Основните пътища или има и градове с улиците им? Колко актуална е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗА windows mobile по-добре ТОМТОМ или Igo,картата за Нюви отделно струва около 120 лв иначе е пълна главни второстепени оффроад и т.н.,според мен по-добре ТомТом или Igo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ли навигация за Линукс. По специално ме интересува за Моторола E680i.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗА windows mobile по-добре ТОМТОМ или Igo,картата за Нюви отделно струва около 120 лв иначе е пълна главни второстепени оффроад и т.н.,според мен по-добре ТомТом или Igo

Гледам че си от Пловдив - виждал ли си картата на iGo какво има за Пловдив ? Ако не си да ти кажа - 9 или 10 от по-големите булеварди, само това е ! Ако това е по-добре от Garmin-a, тогава той изобщо има ли нещо за Пловдив :blink: TomTom-а е по-добре в Пловдив, но трагедията е в София и страната. Последния път като реших да го слушам ми удължи пътя с 100-120 км. и ме прекара през такива надупчени пътища, дето сигурно и каруци не минават, щото коня може да си чупи краката. :blink: Малко offtopic се получи, пък тва било тема за продажба, извинявам се, няма да се обаждам повече. Редактирано от kicko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...