Jump to content
mantro

Какво мислите за турските тампони

Recommended Posts

Здравейте колеги карам хонда 6 ген. хеч бек D15Z6 имам проблем сас задното окачване като карам по дупки или не равности по пътя се чува скърцане хлопане тракане неска ходих на сервиз и ми казаха че ми са накасани двата задни големи тампона може ли от тях така да се чува такъв шум??? И в сервиза ми предложиха да ми ги сменят с турски тампон какво мислите за тях ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги карам хонда 6 ген. хеч бек D15Z6 имам проблем сас задното окачване като карам по дупки или не равности по пътя се чува скърцане хлопане тракане неска ходих на сервиз и ми казаха че ми са накасани двата задни големи тампона може ли от тях така да се чува такъв шум??? И в сервиза ми предложиха да ми ги сменят с турски тампон какво мислите за тях ?

Аз бих си взел ориг. на хонда.........не са евтини но разликата е огромна........тампоните са важна част от окачването на една кола :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взимай оригинални на хонда 62 лева са (поне за моята кола). Неоригинални са по 45-50 лева. Повярвай ми има голяма разлика. При мен съпоставката е следната: Оригинален 2,5 годиниНеоригинален 8 месеца (мисля че беше корейски)Като сложиш монтаж и сходимост мисля че сметката е ясна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А може ли заради скъзаните тампони да ми хлопа нещо на задницата ? поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взимай оригинални на хонда 62 лева са (поне за моята кола). Неоригинални са по 45-50 лева. Повярвай ми има голяма разлика. При мен съпоставката е следната: Оригинален 2,5 годиниНеоригинален 8 месеца (мисля че беше корейски)Като сложиш монтаж и сходимост мисля че сметката е ясна.

Колега 62 лева единия тампон или двата.Ако въпроса е глупав не се смей , защото грам неразбирам от цени :) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...