Jump to content
dimy

възмутена съм

Recommended Posts

Възмутен съм ;) Днес бях на последния кръг на драг рейсинг , и нямаше ни една хонда да участва , тук чета постояно теми как върят и какви модификайций са паравена, а никой не участва . ЗАЩО??? ;);) Добрече бяха нисаните да отсрамят японското автомубилостроене :blink: п.с. що немога да си редактиръм заглавието ???

Редактирано от dimy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях колатата ти на паркинга аз съм един дребен бях с четвено горнище на Хонда и шапрка пак на Хонда иначе по тема и аз много се разочаровах че нямаше участници от наще

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dimy

имаше един с бяло червено май яке на хонда фен клуб до мен но не му се обадих

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възмутен съм ;) Днес бях на последния кръг на драг рейсинг , и нямаше ни една хонда да участва , тук чета постояно теми как върят и какви модификайций са паравена, а никой не участва . ЗАЩО??? ;):blink: Добрече бяха нисаните да отсрамят японското автомубилостроене ;) п.с. що немога да си редактиръм заглавието ???

ми то няма смисъл да участват 14-15 секундни коли ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имаше един с бяло червено май яке на хонда фен клуб до мен но не му се обадих

и Darcosi е бил днес там ;) но явно не сте се видяли ;) тои е един от малкото които имат доста добре изпипан двигател на неговата красавица :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest fozio

имаше един с бяло червено май яке на хонда фен клуб до мен но не му се обадих

и Darcosi е бил днес там :blink: но явно не сте се видяли :blink: тои е един от малкото които имат доста добре изпипан двигател на неговата красавица :blink:
а какво кара той

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми според жребия (как се падне) една 14 долни секундна кола има шанс за 3-тото място , полото дето стана 2-ра май беше 14-ка , една вектра пак 14-ка стана 4-та , щото бургаската корса се счупи на старта

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

а какво кара той

B16A2 принципно... няма сток нещо по този двигател, скоростна кутия и т.н. Купето изцяло е сток с изключение на окачване и т.н. До скоро с турбина, сега малко в отпуска. Не можеш я обузда таз кола, без сликове аз все си мисля че не може да покаже пълен потенциал!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше един колега от Плевен, дето може доста да понакаже с В16-ката:blink: като изключим ония драгстери, дето са правени с ресурс 60-70 старта само и специално за там

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше колеги с колите си там , но всички бяха семкаджии , както и аз :lol:Даркоси и той беше там , но го видях със супрата а , не със сивика :lol:Общо взето няма бързи хонди за Драг рейсинг в България ;) поне аз до този извод съм стигнал;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, и аз предположих, че няма да е със Сивика ама може да му е боднал някой колектор за тия няколко дни, в които не съм го виждал... ама може би скоро ще има, или вече има... не забравяйте Miho :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е и за бях семкаджия , ма на мен ми е простено аз съм 17.7 / 402мимаше една черна супра дета участва в пилинето но беше от по стария модел

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А може би колегите с бързи Хонди не се кефят на каране 400м в права линия ;) А може би колегите с бързи Хонди ги правят бързи за собствено удоволствие,а не за кефа на семкаджиите.Като имате толкова желание и претенции направете си драг кола и ходете я трошете за кефа на същите семкаджии които ще ви направят на 2 стотинки,ако недай си боже се случи нещо с колата ви.На Българина му дай само съвети да раздава и да упреква :lol:

Редактирано от MIYAMOTO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

А може би колегите с бързи Хонди не се кефят на каране 400м в права линия ;) А може би колегите с бързи Хонди ги правят бързи за собствено удоволствие,а не за кефа на семкаджиите.Като имате толкова желание и претенции направете си драг кола и ходете я трошете за кефа на същите семкаджии които ще ви направят на 2 стотинки,ако недай си боже се случи нещо с колата ви.На Българина му дай само съвети да раздава и да упреква ;)

Ти май пак изка6 торта да та 4ерпя ;) Семките.. 6е ви подам малко факти може и да са осъзнаете с тъпите коментари.......1.В момента се продава разреден мотор подготвен за бой трябва му само купенце...няма да е най бързата кола ама 6е наказва.2.До скоро се продава6е вал за Д16 на можеби най 4итавата марка за такива...пак само тъпи изказвания....3.Аз продавам 160 кс мотор..глас в пустиняИ о6те много примери....аджеба наясно ли сте 4е 1 Хонда 6то годе подготвена зема малко пове4е пари отколкото ви струват колите...или 4уждата кола лесно са тунингова.Като 6е купувате филтър или колектор задавате по 1000 въпроса.....Абе луда работа....не изказвайте такива мнения плс.Аз 6е похар4а м/у 3-4 бона за тунинг на двигател4е с което няма да ва забавлявам на която и да е писта :lol: Ни6то ли4но към никойСя ко ма 4ака уорнинг мейби :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest johnyboy

Ся ко ма 4ака уорнинг мейби

Нема бате :lol: И аз споделям Варненските мнения ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да няма Хонди на Божурище има много причини ,повечето от който бяха изброени от Варненските ни колеги ;) Но има и една за мен също не маловажна причина и тя според мен е ,че ние си правим колите хем да са бързи ,хем да са всекидневни а не специално за дадено състезание ,и кво става примерно отива някой пич с кола даваща прекрасни времена и се появява некакво шаси с двигател на драгстер ама било в твоя клас и ти трябва да се бориш срещу него .За мен това е безмислица.за мен регламента на така наречените Драг състезания е смотан и точка . И аз казах ХАУ :lol:

Дани ще използвам подписа на Хронос-а - " Или го можеш , или се управдаваш :lol: " ;) За сега не го можем и тва е - догодина ще видим как стоят нещата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

то и на MIYAMOTO турбо црх се продаваше за 10к (май толкова бяха) и едвам се намери някой да го купи

:) Нищо не съм продавал колега,подарих колата на близък човек.Няма фенове които да изкарат кеш за тази кола още повече,че е old school :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest miHo

Бе драго и дидо са го написали вместо мен мързи ме да си хабя нервите и да се занимвам....само ше кажа абе не може да правиш кола за всекидневна полза драг кола ....разликата правите ли я имате ли идеята ква е разликата му тунинг и драг тунинг.......мен купето ми е толкова тежко и кво ше ме издръгне някой с леко купе и по малко коне и кво ста той тоя михо колата е батал не върви плюи плюи ми за ко да се пуска на драг.....кефа си го права за моя сметка без да има семкаджии и такива с голяма уста ....и въпреки че не я права за драг продължавам да правя щото ми прави кеф да го правя и да видя ефекта .....ДРАГО 160-ката не е глас в пустиня мой ни ме излагаи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен трябва да се променят малко класовете или най малкото в стрийт класа да се раздели на 2 класа - неможе там да ми участват коли дето ги докарват на платформи :D никога не съм твърдял че тунинга е евтино удоволствие , знам го от личен опит но кола от порядака на ниски 14-ки ако имах би трябвало да участва Драгич и другото ти двигателче не е глас в пустинята :D

Редактирано от dimy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за VAG какво ще кажете :P Имаше ли вървежни :lol:

Редактирано от mastorpetko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батка , клас стрийт си е клас стрийт - както ти самият видя - там не участва кола , която да е рязана, дялката , без седалки, прозорци и т.н. :huh:Сега ... че скайлайн-а примерно е 10 секунди и е в клас стрийт ... еми в правото си е пич - да има нещо махнато от него? Няма :huh: просто човека е вкарал МНОГО пари и е решил , че няма да си корми колата и ще участва във всички класове , в който може да се вмъкне.Така че , клас стрийт си е клас стрийт :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dimy

както и да е , но дано има промени в класовете , пък се надявам за догодина да има учасници с хонда и мойта да стане както искъм :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...