Jump to content
K1r1L

ОТ КАКВО ПАДНАХ

Какво ни заигра лошата?  

60 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

аз маи 1-ви:lol: вотнах от какво съм падъл:(ОРЕЛ АСТра:lol:(на писта Сливен)с валове:)и 4ипПорше 911(на светофар)и субару

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми аз да съм пръв в новата стара тема.От Хонда паднах :lol: . Има едно пишлеме в Добрич, набарало от един варненски фен една черна осичка, та той ме би с кола и нещо от летящ старт на 400 м.И от Рено съм падал, но и съм го бил, много върви пущината.Че съм падал от Ситроена драгстърчето от Добрич едва ли ще се учудите, ма да си кажа.С моя скромен опит толкоз, Шмиргелът все пак не е за драг, виж на пътя не съм падал от никого :lol:Едит: Изпревариха ме-тея младите много бързо чаткат, да го еВа...

Редактирано от batkosio

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mastorpetko

Аз редовно падам от Астри GSI 2.0 16v :lol: но смятам да се ъпгрейдна и напролет няма да се давам толкова лесно :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами от някакво Мондео-печка от новите паднах :lol: ....Както си тръгнахме от летящ старт и си мислех ,че вървим заедно,стигнахме 190 и адската печка просто продължи да ускорява :lol: Мн яки тези дизели,Евала!ПП а Баварците не си ли ги сложил в избирателната листа ,или аз не съм ги мернал :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

нама баварци... тамън и аз мислях да се хваля че съм падал от Д.Пенчев ама на....иначе най-вече от хонди съм падал... 1-2 опела, 1 голф...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest assfull

мерси за анкетата,явно има по голям успех от моята тема :( а иначе днес паднах с мноооооооооооооооооого от една синя импреза :lol: ,то момчето си я напъна де,ама спор няма аз съм напът да включвам втора а той вече спира на следващият светофар.хахахахах много гот ми стана,субарото вървеше феноменално,много се изкефих :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз паднах вчера от сивик 4г витек, много върви тая количка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм падал почти от всички в анкетата :unsure:;) ;) ..................ма не отказвам гонка ПП Мале май с киа само не съм се гонил

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК Шефе темата е добра анкетата има какво да се желаепадал съм на драг 400м от:Корса Спорт 1.4(??кс.)Кордоба 1.8(90+кс.)Астра 1.8(115кс.)Голф 1.8(90кс.)Хонда 1.3(75кс)БМВ 1.6Компакт(102кс) на 1кмзасега тва са ми загубите :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...