Jump to content
CryoGen

Civic Hatch 1.4is 2000г.

Recommended Posts

хонда сивик хатч 1.4is 2000-на година ... има ли стабилизиращи щанги в окачването ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според EPC има само предни. някой с такава количка може ли да ми каже дали има и задни ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тея лоши японци имат толкова много модификации, че какъвто и отговор да получиш все ще е грешен.Погледни си под задната броня и ще видиш дали имаш. елементарно е, навеждаш се и готово.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тея лоши японци имат толкова много модификации, че какъвто и отговор да получиш все ще е грешен.Погледни си под задната броня и ще видиш дали имаш. елементарно е, навеждаш се и готово.

бате 1net, ти ми погледни в профила какво карам :rolleyes:на мойта съм и огледал всичко :unsure:според EPC има само предни ... нарочно написах и "хората които имат такова зверче да пишат" (стига да знаят)сега освен да обясня и защо питам дадоха ми едно кръгче с горе описания модел ... стори ми се по-висока от моята, но и когато взима завой не се люшка като средновековен кораб насам натам ... купето се опитваше да си стои право почти постоянно ... и така се роди горе описания въпросно явно ще се наложи да досаждам за още едно кръгче само за да мога да я огледам ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, за съжаление ще се наложи.колега, ако отговора беше еднозначен, щях да ти го дам.пишеш тема за 1.4 ... вобще не съм гледал какво караш, а май е трябвало

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...