Jump to content
chopper1969

Как се сваля дръжката

Recommended Posts

Здравейте колеги! имам следният проблем: Искам да си сменя ръкохватката на ръчната спирачка с по-оригинална но не мога да разбера как да махна старата без да счупя нещо. Може ли някои да даде съвет!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз така искам да я сменя с алуминиева но незнам как да я извадя пущинякя му с пущиняк :D ако разбереш как се сваля пише :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля че първо се маха гумата в задната страна (маншона :rolleyes: ) .. пробвай напред да я изкараш ... след това търсиш болтче за ръкохватката от една от страните ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Махах маншона няколко пъти-няма никакаво болче или следа от такова, пулих се 20 мин. ако беше толкова лесно щях да разбера, добър механик съм...ама тук ударих на камък. Направих си дръжката на скоростния лост от еленов рог, та исках да сложа такава и на скоростният лост... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

просто дърпаш с всичка сила или с дървено трупче и чук го избиваш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

неможе да е това решението :rolleyes: японците не са дървари като нас :unsure:

Редактирано от chopper1969

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

първо се махат пластмасовите кори около ръчната и тогава ще ти стане ясно как се демонтира

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CryoGen

неможе да е това решението :unsure: японците не са дървари като нас ;)

колега днес пред офиса като дръпнах ръчната се сетих за теб, познай как си извадих дръжката на ръчната ?със силно дърпане и разклащане ... но съм сигурен че с почукване с дървено трупче както написа колегата преди теб, ще бъде далеч по лесно и удачно ...дръжката е просто нахлузена върху металната основа ...това е всичко ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за съвета, има канали който не позволяват да се върти но ако се дръпне здраво започва да излиза, стах ме беше да не изкъртя нещо. Вече съм с ръкохватки от еленов рог на скоростния лост и на ръчната :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...