Jump to content
Guest Demon

Хонда - Емблема

Recommended Posts

Guest Demon

Пичове, гепиха ми емблемата на предния и на задния капак. Не се ядосах изобщо за мое учудване ! Повече се издразних за насрания капак от пред и озад, надран е с отверка верочтно. Колата е застрахована, хората ше си платят за боядисване, за щастие имам и магьосник бояджия, който ми е виждал Хондите знае ! Но изпитах едно чуство, че ако го хвана този, не знам толко бой дали може да изнесе........А всъшност не се ядосвам вътрешно, но може би е, защото съм го очаквал а и всеки ден очаквам да ми е насрал някой колата и като излезна да я видя я надрана, я ударена. Явно съм свикнал, но не искам да казвам как ще реагирам ако се случи пред очите ми. Не обичам насилието, но ако хвана някой наркоман или друг да прави такова нещо, ще му потроша кокалите. Колеги, това си е повече от груба вандалщина. Аз лично никога не бих ударил или надрал нарочно нито една кола!......Както и да е, предполагам, че доста от вас са пострадали по този начин, за което е жалко, но таква е държавата, кво да се прави :spoko:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

аз затова сам ги махнал емвлемите ;):D:D:D но те поткрепиям за боя :ph34r: ако хванеш някой викаи :ph34r::angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

И аз съм с откраднати емблеми и отпред и отзад, както и всички коли на паркинга тук. Споделям много сходни чувства и с нетърпение чакам да прихвана някой в крачка. Вероятно ще е прекалено малък, за да яде сериозен бой, но все ще измислим нещо подходящо... :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

Вероятно ще е прекалено малък, за да яде сериозен бой, но все ще измислим нещо подходящо... :ph34r:

аз предлагам да им натрошите пръстите :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KOSTUMA

е това не мога да го разбера за какво са им емблемите само колкото да си направят мизериата........Аз лично нямям емблеми но за сметка на това напарах един как ми реже гумата мисля нямя нужда да казвам какво му причиних като видях как ми пробива с нож чисто нова YOKOHAMA мани че го смазах а и гумата си плати :ph34r: пожелавам на всички съклубари да имат късмета поне един път да набарат един такъв да си го отнесе за всички други :ph34r: ПС. По добре да не се налага но както е казал колегата просто в такава държава живеем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest icho

Определено са малки.Преди около месец и аз пострадах но само с предната,след около 2 дни ги видях двете хлапета да се пробват на опелчето до мен.Това вредно насекомо ако го хванеш,два здрави шамара и в районното!Но за капака си прав.И мен ме беше яд повече за надрания капак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

Определено са малки.Преди около месец и аз пострадах но само с предната,след около 2 дни ги видях двете хлапета да се пробват на опелчето до мен.

Що не ги нарита и не си поиска емблемата обратно, като си ги видял и си сигурен че са те? Аз да чукна на дърво - опазил ме господ за сега от такива вредители :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Вижте пичове, надявам се да не са хлапета, а да е някой отраснал боклук, но каквото и да е, сме се разминали за негово щастие! Честно казано не ме е яд за щетата, а повече на постъпката. Щетата ще се възстанови от застрахователите. По-скоро се чудя дали да си сложа отново емблеми или да си оставя колата така.Всъшност, най-много ме шокира факта като се замислих, че едва ли не всеки ден като слезна до колата си очаквам нещо подобно. За това не съм се ядосал. Но кажете нормално ли е да очакваш някаква вандалска проява и да я смяташ за нормално явление? Или защото си спрял на някой дърт и мразещ целия свят пенсионер, който решил, че това е неговото място, за да си паркира джугана и смята, че целия свят знае и трябва да се съобразява с това. Или заради някой боклук, дето е решил, че трябва да си има Хонда емблема и не го интересува, че ти съсибва СОБСТВЕНАТА кола за това. Или някоя отрепка, като наркоман и пропаднал боклук решил да ти гепи касетофон или нещо друго, за да си докара някой лев за твоя сметка и да обвини после обществото, че е такъв боклук, като го попитат 'Защо го прави?'. Ами жалко е да смятаме, че това е нормално и съм свикнал до такава степен с тази мислъл, все едно да завали дъжд и да си намеря колата мокра. Ами наистина не се ядосвам, но ако хвана някой ще се ядосам много. А ако са хлапе, няма да го набия, но ще отида при бяща му да ми плати щетите!Това е жалкото на цялата история колеги, че на всеки се е случвало и всеки почти е свикнал с подобни прояви.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Неприятно наистина, но дори да го/ги хванеш, наистина ще е някое лапенце дето на всичкото отгоре сигурно се кефи на хонди :ph34r: просто трябва още малко да му оври мозъка...... За мое голямо съжаление ти го казвам това от опит. Да свалял съм емблеми. Цялата тая простотия е само заради самата емблема, не за пари или нещо такова. Сега много ме е яд ама поне се радвам че акъла ми дойде доста бързо след като започнах и донякъде ме е яд че никога не са ме хващали - заслужавал съм си боя мамка му :ph34r: А това че все очакваш някой да ти е вандализирал колата.... ми шибано е, ама мисля че така е най-добре за личното ти психическо здраве, пък и със сигурност мислиш по трезво от тези, които не го очакват и побесняват неконтролируемо като им се случи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Колега подкрепям те изцяло , ясно е че лошите дела извършени от един ще се върнат към самите него , но сам знаеш че не това ни утешава.На две различни коли , и двете сивик 5г хечбек , на едно и също място , но по различно време ми отмъкнаха и предна и задна емблема :ph34r: в първия случай всичко се случи следобед,на не оживена улица , а за другата вечерта :angry: За твория път съм си изцяло аз виновен :D домързя ме да оставя колата на паркинга и си брах последствията,а знаех че има такава вероятност :ph34r: е кажи ми , този ако го хвана ( 100% е един и същ ) как няма да го почупя от бой :D да не говорим че на същото място ( място където имам пряк визуален контакт с колата ) ми надупчиха с два перпендикулярно забучени пирона слава Богу само една задна дясна гума :D не съм побойник и аз по душа , не тъя лоши чувства към тези хора,знам че рано или късно ще им се върне , но душа няма да ми даде да му разкривя физиономията ако го збарам ;) П.П.На колегите със сивик 5г 3вратка с открадната задна емблема са се снабдили след кражбата с емблема отзад , нека ме светнат и аз къде мога да си намеря ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rebel

Простих се с предната емблема, също без да се тръшкам много за това - крепеше ме мисълта, че поне задната е оцеляла, защото на път предимно нея гледат :D:angry::D Все пак, благодарение на жеста на колегата REDPOWER отново съм "марков" и отпред, за което сърдечно БЛАГОДАРЯ!!!:D:ph34r::ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Все пак, благодарение на жеста на колегата REDPOWER отново съм "марков" и отпред, за което сърдечно БЛАГОДАРЯ!!!

аз пък тъкмо мислех да те пращам към Марк Антоний да те "прекръсти" :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

Да ги линчуваме с пръчки викам аз.А какво да кажа аз като на старият ми CRX ми строшиха ВНИМАНИЕ:Страничните стъкла+задното+малкият ми волан(изкривен)+жабката+парното+кожата е и за какво...за едно комплектче отверки и един ключ за джантите.... Е ТОЯ БЕШЕ ЗА УБИВАНЕ ама не разбрах кой е мамка му

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Loud

Абе ако стане пред очите ти, се едно гледаш някой как ти се подиграва с колицата. Знам кво е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

Ама не стана.Ако беше пред очите ми ся щях да го лежа тоя във Варненския централен затвор мамка му мръсна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eftimov

абе аз емблеми не съм крал, ама ми откраднаха моята.въпрос на възпитание.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eftimov

е това не мога да го разбера за какво са им емблемите само колкото да си направят мизериата........Аз лично нямям емблеми но за сметка на това напарах един как ми реже гумата мисля нямя нужда да казвам какво му причиних като видях как ми пробива с нож чисто нова YOKOHAMA мани че го смазах а и гумата си плати ;) пожелавам на всички съклубари да имат късмета поне един път да набарат един такъв да си го отнесе за всички други :D ПС. По добре да не се налага но както е казал колегата просто в такава държава живеем

скояил си на човек с нож? смелчага. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest SicilianeCa

Тва май само аз не съм изгърмял още с ембелимите,хем на форд супер лесно се свалят.Затива пък са ми отнасяли 3 комплекта тазове(едните бяха оригинанлни),някои беше пробвал да сваля предния прозорец ама се разминах само с горно оплътнение което липсваше, а да и счупена антена.Както някои вече каза всяка сутрин очаквам да видя колата с някаква щета,даже наскоро привиках на "разпит" кварталните гаменчета е уж незнаеха нищо ама аз пак не им повярвах и на няколко от тях им омекнаха усмивките :D:D (пак дали са казвали истината)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest crx-fan

Тоя проблем го имаме всички за съжаление . На мен ми свиха панела на ЦД-то ама по ме беше яд че ми счупиха стъклото на колата . Ако ги хвана тия вредители щте ги спукам от бой!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rebel

аз пък тъкмо мислех да те пращам към Марк Антоний да те "прекръсти" :D

... викат му "КРЪСТИТЕЛЯТ" :D:D;):D:D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Това имах предвид, че вандализма почти никой не е подминал и това е жалкото на цялата история! Най-много ме потресе случаят на колегата MIYAMOTO, нямам думи, ебаси изруда е бил този, да му потроши цялата кола, та за каквото ще да е. Айде като е крал да разбие поне само един прозорец. Така се сетих за един случай, как един приятел хванал мангал да му краде в апартамента. Първо почнал да го бие, после решил, че с бой няма да го накаже много, защото до сега явно много е отнесъл и акъла не му е дошъл. Та му премазал с един голям чук раката, после в болницата му я ампотирали, защото не можела да се възстанови. Със сигурност тоя мангал повече няма да обира апартаменти. Но това ли е начина, ние да страдаме и ако хванеш някой да озверееш и да го осакатиш, защото толко ти е писнало вече от подобни случки, че имаш чуството, че няма да се повтори единствено ако направиш нещо такова..........Колеги, емблеми съм виждал по магазините за авточасти. Ама ми се виждат много грозни, от пластмаса дето си мисля, че ще се олюпи никелираното и покритие след време. Нямам представа колко струват обаче. Също така се чудя, дали да не кажа на бояджията да лъсне всичко като ново и да не слагам емблеми. И аз не знам какво да правя?Още малко ще помисля и ще реша. А кой последно от клуба има възможност да намери. На мен на задния капак ми е с някакви шипчета, докато на предния се лепи и предполагам, че е била гладка?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Демоне, на твое място бих теглил една дулга и сочна и бих си сложил нова емблема...... просто ей така напук :D

вандали? вандали! ама пък как седи едно H на чист и лъскав капак :D

пък ако искаш и просто за да върнеш на количката това което са и отнели и тя да се радва...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stass

Вероятно ще е прекалено малък, за да яде сериозен бой, но все ще измислим нещо подходящо...

Викторе, аз ти пожелавам някой ден ( когато сложиш новите емблеми) , излизайки за работа да засечеш някоя знойна ,едрогърдеста нимфоманка да ти откътва емблемите ! Не за друго ами да не ти се налага далго да измисляш нещото. :D Редактирано от Stass

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Martinez

Аз поради тази причина, когато си пребоядисвах предния капак просто не сложих емблема, тъй като със сигурност пак ще се опитат да ми я гепят и 100 % ще ми раздерат боята. А миналата седмица ми гепиха и задната :D - Вече не се впечатлявам...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stass

Все пак, благодарение на жеста на колегата REDPOWER отново съм "марков" и отпред, за което сърдечно БЛАГОДАРЯ!!!

аз пък тъкмо мислех да те пращам към Марк Антоний да те "прекръсти" :D
Ти момче, не предизвиквай съдбата ,че на теб ако някой ти отмъкне задната емблема ще те питам кви ще ги вършиш :-))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Демоне, на твое място бих теглил една дулга и сочна и бих си сложил нова емблема...... просто ей така напук :D

вандали? вандали! ама пък как седи едно H на чист и лъскав капак :D

пък ако искаш и просто за да върнеш на количката това което са и отнели и тя да се радва...

1net,

май така ще направя колега!

И аз си го мислех днес, че трябва да сложа емблеми. Моята даже ако не са емблемите, няма един надпис Honda понея. На тасовете има 'H' и на волана, наистина ще и либсват тези две емблемки. Ще сложа, пък мяйната му, квот ще да става!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

Това имах предвид, че вандализма почти никой не е подминал и това е жалкото на цялата история! Най-много ме потресе случаят на колегата MIYAMOTO, нямам думи, ебаси изруда е бил този, да му потроши цялата кола, та за каквото ще да е.

Всичките ми парици за нова боя заминаха за да я поправя.Добре че бяха онези две момчета от Стара Загора(дето всички ги плюят)че да си оправя колата.И 3 дни след като я бях възстановил я продадох.Заради някой идиот се разделих с любимката си.Но нищо новата е по-хубава :D .А колкото до емблемите в Бултрако са по около 40 кинта бройката.Трябваше да я снимам потрошена,беше ужасна гледка.Всичките ми приятели си застрахова колите след това до един.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

ебаси! 40 кинта! ако слагам няма да я купя от Бултрако! :D Колега, 80 кинта за 2-е емблеми. То пребоядисването ше е сигурно толко. Пък и кой застраховател ше плати 40 кинта за емблема ;) Ше ми се смеят и гаргите по стълбовете ако им кажа такава цена там! Ще потърся някой по-евтини или няма да слагам в краен случй, за да не се разправям след време пак с глупости :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

Ментетата са по 4,5 кинта ама мнооо се лющи покритието.Не знам аз мисля че е по-добре да запълниш дупчиците и да боядисаш.Ко да праиш това е нашата мила родна действителност :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Така ще направя, благодаря за информацията :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Аз на два пъти си купувам за съжеление само предна емблема :D по 7 лв бройката ;) за лющене не знам , ще почакам още малко да видим :D но по принцип за задна емблема не мога да си намеря , така че ще запълвам , а отпред( ами харесва ми много когато няма емблема , но разбира се без дупките ) така че мога и там да ги запълна :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest D16A8

Абе пичове, той за 80, не ами за по-малко може да си поръча някъде да му направят сребърни бе! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest maddog

Крумови закони трябват в таз държавица....бой и ебан на всички престъпници!...Без значение колко и защо е откраднал! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...