Jump to content
wwwolfish

Махане на катализатор и изкупуването му

Recommended Posts

Чувал съм ,че има места където ти свалят катализатора и на негово място поставят резонаторно гърне и почти не ти вземат нищо,защото задръстения катализатор остава за тях и струва пари?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти на всякъде е така, при всички араби можеш да се пазариш да го демонтират, да монтират резонанстно гърне(а не права тръба!!) и да им оставиш катализатора!!! Мога да ти кажа 3 места на Стамболийски и едно на К.Величков (ако си от София) В случай че не ти се занимава да ги търсиш (или си от друг град) отиди в първият "сервиз" и питай колко пари е да ти свалят катализатора и да сложат гърне на негово място,не би трябвало да е повече от 50-60лв,а на такива пари изкупуват на други места катализаторите (може да се поровиш из нета..имаше един форумен паразит дето изкупува катализатори)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А според мен си го запази............в Европата сме вече :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако е задръстен катализатора!??! Не му върши работа,даже напротив...а има и вариянт да е изтърбушен :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oтиди на кръстовището на К.Величков със Стамболийски по посока Пиротска. На 10 метра от кръстовището има един арабин (май), който работи много добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dimy

аз моя си го пазя ы колегата е прав в еврото сме не се знае кога ще ни подгонят

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Moonchild

Мда, прави са колегите. Махни си катализатора, но в никакъв случай не го продавай !За какво мислиш, че се купуват тези неща. Ще ти дадат 50-70 лева, но после, като стане задължителен, трябва да се изръсиш с минимум 500.

аз моя си го пазя ы колегата е прав в еврото сме не се знае кога ще ни подгонят

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За какво мислиш, че се купуват тези неща.

заради благородните метали в него ...70-80лв е килограма на керамиката моя катализатор го свалих, защото си мислех, че е запушен (колата нещо не вървеше мн добре, оказа се че горивото, което съм наливал е виновно)но скоро пак ще го слагам (като нов е)и предпочитам да помагам поне малко за чистия въздух ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...