Jump to content
Greenwater

ФОРУМА НЕ Е ЧАТ КАНАЛ

Recommended Posts

Умолявам новите ,колеги да спрат да пускат безмислени постове и да дават мнения по всяка тема .Във ФОРУМА има ТЪРСАЧКА там може да се прочете всичко което ви интересува ,не е нужно да се пускат 100 теми от рода купих си кола 1.3 мога ли да и сложа чип ?или японските части ми казаха, че са много скъпи врерно ли е ?АМАН :cool: и не е нужно ако човек не е запознат с нещо да дава коментари по него щото е най-малкото смешно в очите на другите.Добре е преди да се пускат нови теми или мнения да се прочетат правилата на форума ,те не са създадени просто за да ги има а за да се четат . :dry: Особенно неприятно впечатление прави да коментираш теми в рубриките ПРОДАВАили да даваш някво мнение в ТЕХНИЧЕСКИ ВЪПРОСИ ,ако не си 100% сигурен в него. За тая работа има хора който са наясно с нещата и добре ,че ги има .А ако някой е решил ,че това е чат канал ,опс в грешка е за тая работа има mIRC канал #VTEC .Aре със здраве . Нищо лично към никого.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма да е лошо да има важна тема за тоз канал #vtec , явно не го знаят много хора и постоянно е празен. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно си е все празен. И никои не говори в главния канал, и не отговаря също??? Не разбирам защо!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно си е все празен. И никои не говори в главния канал, и не отговаря също??? Не разбирам защо!

ми не си прав

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е що да е празен бе аз ся влезнах и има 16 човека точно ако тва е празно :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пегъзий Музивски

Къде съм аз, къде сте вие?!

Water-e, ти малко така ми изглеждаш. Забрави времето когато даваше по 20 поста на ден :plane: Аз лично отдавна спрях да чета всичко. Имам си в момента 3-5 интересни теми и си ги следя. Останалото го маркирам като прочетено. Жал ми е за модераторите, които трябва да изчитат толкова много плява, дори и тази тема в момента :) Щото и тя ще потъне след няколко дена, а ще дойдат новаци и ще продължат да си пишат, а ти ще продължиш да се нервиш...Дишай дълбоко и остави младежта да се развива :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пегъзий Музивски

Къде съм аз, къде сте вие?!

Water-e, ти малко така ми изглеждаш. Забрави времето когато даваше по 20 поста на ден :plane: Аз лично отдавна спрях да чета всичко. Имам си в момента 3-5 интересни теми и си ги следя. Останалото го маркирам като прочетено. Жал ми е за модераторите, които трябва да изчитат толкова много плява, дори и тази тема в момента :) Щото и тя ще потъне след няколко дена, а ще дойдат новаци и ще продължат да си пишат, а ти ще продължиш да се нервиш...Дишай дълбоко и остави младежта да се развива :)
e там ти е проблема ,че си спрял да четеш одавна и що ?щото се напълни с плява и ти кво направи за да я намалиш ,нищо -те тва е типичен Българин

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е айде сега - байганьовщина! А какво да направи? Мислиш ли, че нещо ще постигнеш с тази тема? Браво, радвам се че има самоинициативни хора но просто няма да стане! Ще идват както каза колегата нови и нови, ще почват като мен с безсмислени теми и мнения, ще ги спират и ще се осъзнават... винаги е така, винаги така ще бъде! Не ме разбирай погрешно, и аз съм българин ще кажеш ти... да така е, но съм и реалист :plane: Айде дано тази тема подейства малко...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига чатили бе :plane::) :) ..........тва е форум

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

те тва

... те тва ...

трябваше да го напишеш с Ф и щеше да ми напълниш душата! :plane: К'во да направя бе, баце? Да шокам ряпата на новите ли? На теб някой шока ли ти я? Нали има модератори - да си вършат работата.Чета още много други форуми, а и съм администратор в трети, та ако почна да се пеня за този тук като птребител, хептен ще побелея :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гледам си се разпалил нещо и по тоя повод ще те върна малко назад :Phttp://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=3044&hl=http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=3044&hl=виж си първите няколко теми и ми кажи че си тазличен от всички отанали "нови" ... ако искаш и мойте първи няколко теми можеш да намериш :rolleyes: искаш ли да ти намеря и тъи отговори на въпроси ?? форума се е разрастнал , хората който наистина знат вече не пишат в технически и се оправдават с това, че там само се спами и чати ( не че не е истина и аз го правя ) , и липсата на свестни отговори води до още спам и чат ... и вместо да създаваш още работа на модераторите , вземи се поспри и стига си се нервил :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бах :rolleyes: кви тъпни съм писал :P леле ;)

;) само да не видиш мойте теми ;) ... за това казвам да не се нервим , че 99,98% сме писали глупости а останалите 3-ма души са майстори дето се занимават само с хонда ...просто хората който се интересуват от хонда стават все-повече и заради това форума е заприличал малко на детска площадка и чат канал - не че хората са различни ...ае лека и със здраве :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest johnyboy

И що сложи два еднакви линка стара пушко, ам? :) Ако някой наистина иска да помогне, да напише едно приветствено-напътстващо писмо за новобранци! Ще го поопсъдим и ако е добро, ще го боцнем като важна за да е удобно за копиране когато някой иска да помага :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стават грешки , другата тема беше много по-добра ... нещо за чип тунинг на а6 ставаше дума :) ... ама контрола ми е перфектен , но "Ц" - не и като съм копирал линка и се е получила боза ... и ... стар ли ме наричаш :cool: ... та темата вече се превърна в чат , така-че да я преместим в офф-... ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще я изчистя после :rolleyes: Айдеде! Нали искате да помагате? Пишете писмо ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще я изчистя после :rolleyes: Айдеде! Нали искате да помагате? Пишете писмо ;)

Нека Лукчо да пише аз няя пиша нищо повече само ще чета ,щот съм нервак и маниак . ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се оправдавай. Свърши нещо полезно, маниако :weirdo: Това със сигурност ще намали причините за нервността ти :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...