Jump to content
Guest beast

ПИТАНЕ?

Recommended Posts

Guest beast

Някой знаели как става номера като един 4ове живял в Щатите си вкарва кола без мито.Но след тва неможе да е продава определено време.И как се прай ако искаш да е купиш колата с палномощно ли трябва да е караш ако неискаш да плащаш мито.Мерси предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

нещо немога да ти разбера вапроса точно :cool: за вкарана на инвалит ли говориш или? :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beast

Не колата е 127 кс. и просто е понеже 4овека е живял пове4е време в сащ може да е вкара без мито.И да ли може да ме прекара евунтално ако се купи колата и да се кара с палномощно.Някакви рискове имали с тея палномощни

Редактирано от beast

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

е немога да ти помогна ;) нямам представа за какво става вапрос :) за първи пат чувам за това :cool: можеби ще триабва да попиташ някои които се занимава с продажби на коли :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest REDPOWER

Така начи процедира се по-същия начин както с инвалидните автомобили.Прави се палномощно с което да караш колата и за да си вържеш на 100% гащите направи и един предварителен договор.Това е което знам аз.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest crx-fan

Добави в договора, че към предмета на сделката нямат претенций 3-ти лица инаследници и си връзваш малко "гащите"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beast

Мерси за инфото ще ми е отполза

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Accord

Ако е с двойно грежданство и е решил да си идва в България може да вкара кола до 198hp без мито ако е над 198hp си плаща МИТОТО И АКЦИЗА.А в твоя случай може като я регистрира колата в България да ти я прехвърли.

Редактирано от Accord

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...