Jump to content
stan4o

Какво има на снимката?

Recommended Posts

напушили са се? ;)

там е работата , че не са :P - това е нов ритуал за тоя празник ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента няма нищо общо със посрещане на изгрева, тя си е просто любовна история... Май Дъновистите са измислили посрешането на слънцето на рилските езера и на езерото е лилите в борисовата градина. Със времето обаче стана

/освен името песента няма нищо общо/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

Варна ... обаче кво се е случило с основателите неам идея ... не ме влече хипарията ,ама хич !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Варна ... обаче кво се е случило с основателите неам идея ... не ме влече хипарията ,ама хич !

вълнолома на морска гара , арестувани за нарушаване на обществения ред и съзаклятничество :P ... така и не са го допразнували нея година защото са ги арестували преди изгрева ( така поне разправя един от участниците )ае давайте нещо по-сложно , че на мен ми е бедна културата и не се сещам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде аз ще питам къде е роден Фарух Булсара?Ако някой не отговори до два часа съм сигурен, че доста ще се забатачите, тъй че спокойно мога да тръгна пак и да ви пожелая приятна месечна среща (имам пратеник с черен сивик 5ген и много сини очи там да ви наглежда обаче :blink:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

таз девойка отдавна ми е в подписа даже цвета на колата коригирах... ам мисля и цвета на косата да го променя...

дрешката неможе ли да махнеш? :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го лесното ми въпросче: От къде се познават Пешо, Коко и Мико, и как се казва групата им?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако тва са ти лесните въпросчета трудните не ща и да ги чувам! ;)

Малко помощ: после идва и Светльо :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А откъде се познават?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nicki

А откъде се познават?

няма да се учудя ако е от университета ;) или залата за киокушин
От университета е близо, но неточно :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не са се запознали в Казармата?........абе зинзибар, Зимбабве, замунда всички са ми еднакви :lol: Сега един въпрос от мен:) Кой е барабаниста който свири на две каси?понеже не ми е ред ще дам и отговора направо. Вуйчото една каса на барабаните и една с бира:o:o;););););););):beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer:само това клипче намерих :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хах сега кат каза СМГ и се сетих;) За пореден път позна май, да чакаме да потвърдят верния отговор!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да точно Софийската Математическа Гимназия е верния отговор, и аз съм горд че съм завършил това супер училище. Следващия моля! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

Да точно Софийската Математическа Гимназия е верния отговор, и аз съм горд че съм завършил това супер училище. Следващия моля! :cool:

това училище е много селско и на нищо не ви учат там :cool: ... и жена ми го е завършила

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йде бе, колеги, няма ли някой да зададе въпрос?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

Охоо ми аз въпрос трее да задавам ве :

 

Released: 1989 // VHS

A full Def Leppard live show, compiled from footage shot during the band's 1987/1988 "HYSTERIA" tour.

 

...Та въпроса ми е къде/кой град;щат/ е сниман концерта на групата използван за VHS-са ??

Аре ся да видиме Деф-маняците дали внимават в час !! :cool:

Редактирано от Road®aceR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не беше ли Денвър?....Ама не съм много сигурен де :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

Еххх тоя JAZZ .. голям фен ...ся ако кажеш и името на щата ... направо си познал мой ! :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еххх тоя JAZZ .. голям фен ...ся ако кажеш и името на щата ... направо си познал мой ! :P

Колорадо :P Там е любимият ми концерт на 3G!Нека колегата Jazz зададе следващия въпрос ;) Редактирано от Krelion

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крели и ти ле батко скрит фен на леопардите се оказа ?! :P Брао !Аре някой от двамата да бодне един "?" :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде да видим... :P Кой са хората на снiмката!Човекът в дясно е лесният въпрос,но човекът в ляво е с повишена трудност;) Подсказвам не свирят в една група,а на един и същ инструмент :P

Публикувано изображение

Редактирано от Krelion

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко помощ :angry: Инструмента е барабани :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ебаси! Не можах да позная Портной! :angry: За другия, признавам си ползвах джокери, ама мисля, че ще е трудно на голяма част от аудиторията да го назове. Пича се казва Dave Weckl и измежду проектите му, най-известни са ми Master Plan и Synergy. :lol: Питам: Избройте поне 3 песни изпяти от басистите в дадена група.P.S> А да ви видя сега как ще питате Гоогле и после да ми се правите на ударени всезнайковци :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така и така рокаджиите сме в тази тема, ето ви една клюка в аванс от мен:За догодина в Каварна на 90% сигурни хедлайнери: Judas Priest и ... Def Leppard :angry: Racer-e, извади си ръката от гащите! :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ебаси! Не можах да позная Портной! ;) За другия, признавам си ползвах джокери, ама мисля, че ще е трудно на голяма част от аудиторията да го назове. Пича се казва Dave Weckl и измежду проектите му, най-известни са ми Master Plan и Synergy. :angry: Питам: Избройте поне 3 песни изпяти от басистите в дадена група.P.S> А да ви видя сега как ще питате Гоогле и после да ми се правите на ударени всезнайковци ;)

:):angry::lol: Браво Дидко намерих най-странната снимка на Портной и си викам трудно ще го познаят:)За инфо Dave Weckl е един от най-добрите барабанисти раждали се на майката земя и издигнат в култ от много хора!А за незнаещите Майк Портной-барабанист и продуцент на Dream Theatre ;) Редактирано от Krelion

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така и така рокаджиите сме в тази тема, ето ви една клюка в аванс от мен:За догодина в Каварна на 90% сигурни хедлайнери: Judas Priest и ... Def Leppard :lol: Racer-e, извади си ръката от гащите! ;)

Браааааааат ... сериозен ли си ве :angry::/ Къде прочете таз историческа новина ??! Ща разцелувам като се видиме !! :angry:п.п...цъкни в/у Деф Лепард от подписа ми и се чувствай поздравен ! ;) Редактирано от Road®aceR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ебаси! Не можах да позная Портной! :cool:

Щото тука някой го е обръснал докато е спял :dry:

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

Що така умря тая тема? Да давам ли отговори и да продължаваме? :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да за дам един въпрос а?...Та да ви запитам какво е ЕМОЧичката ако и това го знае ша ма убие направо, щото има общо с такива групи:Корнглей:P глей къв кавър ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stan4o

Emo(съкратено от “emocore”, от своя страна съкратено от “emotional hardcore”, използвано обикновено като “emotional”) е термин, който описва почти всяка форма на алтернатив-рок, който изразява емоции извън рамките на традиционния пънк, показващ ограничена палета от емоции свързани с отчуждението и яростта. Използван е също та

Редактирано от stan4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ухууу, ебати... то това успях да го отговоря от обща култура и на базата на заобикалящата ме среда... аз нямам кой знае какви познания в областта на музката и конкретно в целевата насоченост на тази тема но се сетих за един въпрос, труден или не това е единственото, което ми дойде на ум:Кой е най-високо бюджетния музикален клип сниман до сега и на кого е? :P

Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stan4o

Май на Майкъл Джексън не се сещам как точно се казва песента... ама там с некви храмове в злато и "ремембър дъ тайм" или нещо подобно се казваше?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...