Jump to content
weapon R

За съжаление!

Recommended Posts

Надявам се да не е от форума и изобщо да не кара Хонда.Онзи ден в квартал "Стрелбище",НЯКОЙ е откраднал огледалата на една винено 4ервена 6-та генерация Сивик.Забележете само огледалата,това е някой който знае как се свалят.Да му изсъхната ръ4и4ките дано....... :rolleyes::lol::lol::shy::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наи тъпото е ,че като гледам напоследък тия неща зачестяват,а това не говори нищо хубаво за хората с хонда.п.с.И аз да повторя ,,ДА ИМ ИЗСЪХНАТ РЪЧИЧКИТЕ,, :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И не само ръчичките! Всичко което стърчи и виси по уродливите им телца :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да не е човек с Хонда, а просто някой крадец или наркоман. Отдавна е мода да се крадат страничните огледала на Мерцедес Е и Ц клас от 96та год. нагоре, просто защото се свалят лесно - с помоща на кръстата отвертка се развиват 3-те болта , които ги държат, а и струват доста пари дори на черния пазар. Проблема е , че застрахователите не покриват откраднатите огледала. Трябва да са счупени за да ти ги покрие КАСКО-то. Така че не се учудвайте ако видите осакатен Мерцедес. А това ,че са взели огледала от Cивик 6та г. ме стряскa :rolleyes:

Редактирано от VitoEJ9

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, от яд не съм допрочел. Тогава крадеца е "вътрешен човек", запознат с Хондите. Жалко, че има такива хора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

ЕЕЕЕЕЕЕ дано се намерят разбойниците и точно в Стрелбище там имам роднини мислех го за спокоен квартал а то какво излезна :lol::rolleyes::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_I_T_A_K_A

Кофти ситуация, но немисля, че ако разбойника чете форума, ше си признае и ще върне огледалата на потърпевшия и да му се извини за създадените главоболия. За жалост, тези неща ги има навсякъде и въпреки, че колата ми стой в гараж пак има доза притеснение, защото тези апапи вече пред нищо не се спират :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Draik

много лошотова ми напомня на едно време като се крадяха огледалата на вектрите (аз имам такава и доста пъти слагах огледала ) тогава се крадяха от хора които после ги продаваха на гората от които са ги открадналимного гадна история ако пак се сблъскам с това незнамидва ми д аубия някой който го видя да краде огледала

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DNL

Да ви "успокоя" колеги....гореописаната кражба не се случва само в София. Преди няколко месеца и аз осъмнах без ляво огледало на ЦРХ-са ( в Стара Загора). Беше извадено само стълкото точно по описания от колегата начин. Освен да им благодаря на крадците, че все пак не са потрошили и пластмасата. А другата мода е да се крадат емблемите напоследък явно. Преди 3 седмици на един колега с Прелюд му я отнесоха, а вчера Роадрацера ми се похвали с муцунка без емблемка. Мдаааа...всичко се пипа за съжаление не само Мерцедеси. :):):):angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest krasimir_01

И за съжаление е виновен някой собственик на Хонда за подобна кражба според мен си е поръчка, колкото се увеличават собствениците на Хонда ще се увеличават и боклуците и крадците сред тях :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krasko13

И аз да се оплача, ама не от целенасочена кражба, а по скоро от вандалска проява! Осъмнах с окривена като свинска опашка задна чистачка на моята англичанка:rolleyes:Късмет е извадил хулигана, щото ако го бях гепил, зъбките щеше да си събира със счупени ръчичи!Много мразя такива вандалски постъпки!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Педали.....Ето пресен слу4ай-кажете на кой е пре4ела тази хубавица та да и ударат пирона от край до край,ми не стига това а са одрали и новите OZ-ки :ph34r::rolleyes::blink: Това става пред блока на паркинга където си седи всяка нощ,без да пре4и на никой. ;)

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е простащината която е често срещано явление тук.в место да се радваме на хубавите неща които са около нас(и без това не са много) ходят да ги онищожават.имам чуството ,че не трябва да има нищо хубаво а само коптори за да може простака да е доволен,че не си постигнал нищо повече от него :ph34r::rolleyes::blink:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда истина......И аз не знам на кого пречи моето сивиче предн нас,но всеки месец има ново поражение :) Последно сякаш с киселина са ми разяли един участък от предния капак :) Имат късмет,че още нищо не е правено по колата :) Но за това Lud4e дето е на снимката направо ми се плаче....пуста завист.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се оплача. Преди няколко дни бях паркирал пред блока,така че на никой не пречеше моята колица.Но ня'къв,който ако го сбарам ще му счупя главата така както е счупил лявото ми огледало. Абе като не могат да карат да се не качват бе и пумяри. Аман вече :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като сме взели да изброяваме на кои кво са му гепили :) наи-тъпото е моито ........свалиха ми задния стоп :) не се съмнявам че ще стане на друга кола освен хонда ама кво да се прави преглътнах го явно някои е имал счупен и решил да си набави по лесния начин а те не бяха сток от тия ибеиските :) ОЛЕКНА МИ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля , че почти няма колега от форума , а който да не му се е случило нещо кофти по колата . На моята , бяха драснали един хикс по целия капак , за радост беше преди да и боядисам предницата . Завистта , е във всеки 2-3 ти българин ... :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също не мога да преброя всички пъти , в които някой дружелюбен съсед ми е правил магария на колата . За щастие поне всички досега са поправими при бояджията. Майка ми пък като си купи нова тойота и нямаше и 2 седмици докато капака и калника не бяха минати с нож/пирон , хем колата седи на платен паркинг. Гепването на емблеми е най-безобидно всякаш и вече май на никой не прави впечатление ..... иначе се е случвало. ааа забравих да кажа ,че веднъж някой ми беше спукал и гумата . А на приятел в Красно село направо му бяха разпрали 4 нови гуми , които бяха 17" ..... Абе то не е завист , простащина , селяния и не знам още какво . Паркирам с мисъл за другите , на никого не създавам неприятности ,ама ... просто на някой не му харесва нещо ... комплексарщина . Чакам момента , в който ще хвана някой на местопрестъплението .... ще си го получи за всички преди него !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Идете във форума на БМВ да видите как им разпарят калниците като консерви, за да им извадят стоповете... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се струва, че това иде от мизерията на българина, уви такива сме - МИЗЕРНИЦИ! Поздравления за всеки който може с ръка на сърце да каже, че нито веднъж не е отнел предимство на пешак, не е направил непочтен ход в живота си! Това го има по цял свят, но при нас е по-концентрирано все едно живеем в едно голямо гето. Така, че каквото направиш рано или късно те застига еквивалента му!Искрено съчувствам на колегата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest krasimir_01

Педали.....Ето пресен слу4ай-кажете на кой е пре4ела тази хубавица та да и ударат пирона от край до край,ми не стига това а са одрали и новите OZ-ки :):);) Това става пред блока на паркинга където си седи всяка нощ,без да пре4и на никой. :)

Публикувано изображение

А аз да попитам къде е е правена и наскоро ли е било понякога така си изкарват клиенти тия дето боядисват и разкрасяват за гумите по същия начин попадал съм на подобни "професионалисти" та се замислете малко и над подобни възможности :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Педали.....Ето пресен слу4ай-кажете на кой е пре4ела тази хубавица та да и ударат пирона от край до край,ми не стига това а са одрали и новите OZ-ки :huh::huh::blink: Това става пред блока на паркинга където си седи всяка нощ,без да пре4и на никой. :o

Публикувано изображение

А аз да попитам къде е е правена и наскоро ли е било понякога така си изкарват клиенти тия дето боядисват и разкрасяват за гумите по същия начин попадал съм на подобни "професионалисти" та се замислете малко и над подобни възможности ;)

 

Аз самият съм бояджия и ли4но аз я правих колата,така 4е това не е вариант :dry: Но и аз съм 4увал за подобни изврашения извършени :ph34r: от колеги

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета на мене пък ми откраднаха капачките на винтилите ....на коитоимаше емблемата на хонда....цццццццццццъ много измизеряли тия крадци за 4 кинта да си слагат грях на душата ........щях да забравя....... да им изсъхнат крайниците дано :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мойта я имам от скоро,ама и треперя много, всеки ден я оглеждам да не би някои да е пукнал стоп като минава некадурно, или да не са и свалили емблемите, или да не са я одрали...... просто възпитанието на обществото ни е такова, че никога не може човек да е сигурен дали няма да му се случи нещо,което не си е заслужил :cool: На някой може да му се струва смешно,ама...... си ме е шубе, и си мисля, че е доста основателно. На баща ми тия от Чистотата му бяха спраскали стопа, щото им било тясно да минат с камиона,идиотите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Глад, мизерия..... "Задна емаблема на хонда ще ме оправи" - мислил си е палячото дет ми свалил мойта. Беше се пробвал и с огледалата, ама така не успял, сега седят малко надрани, ама си работят. Какво да се прави. :dry: То всичкото ни е такова и пътищата. Като зех мойта нямаше 1 драскотина, тука за половин година - камачета от камиони по капака - колкото искаш............аве можем само да се възмущаваме, дано някой колега гепа някой на място, ако може и на друг колега да се обади за възмездие :huh::) :) :lol::cool:

 

 

And Justice for All

Редактирано от Slayer

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest hofa.mfg

А как ви звучи това - в КАТ когато си регистрирах колата,след като минах каналите и чаках за документи някои е успял да ми сгъне на две антената/автоматична,но трудно се прибираше,та е подразнила някого...знам ли защо!?/.И това се случи на 1вия ден в БГ,на паркинга в КАТ!А си докарах колата без ни една драскотина!Добре дошли в БГ! :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идете във форума на БМВ да видите как им разпарят калниците като консерви, за да им извадят стоповете... :blink:

BMW консерва :lol:;):plane::lol:;) ;) :blink:;) ;) ;) ;)
Гадове :angry: Разстрел за такива.Не е Хонда,но ми се сви сърцето ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

горкият човек.никому не го пожелавам,а ми става и много мъчно за нас

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно има акция щом като не е единичен случай а гадното е че го правят когато най-сладко си похъркваш в кревата между 2-4ч сутринта и няма как да ги хване някой да си понесат последствията и заслуженото за подобно деяние ;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де колко трябва да му е заболял мозъка на човек,за да извърши подобно деяние.То бива злоба ама на нищо не прилича.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така и така сте започнали да се оплаквате,че реших и аз да споделя един пресен случай всъщност два случая,единия е от преди две седмици,бях малко на изпити в Свищов и сутринта като излизам гледам CD-то ми липсва,а другия е пресен от преди 5мин. гледам огледалото ми стои някак странно като се приближавам до колата и гледам 4е парче от стъклото липсва! Незнам на кого съм пречел че да ми го счупи така брутално,ама ако го хвана ще му се..........................на муцуната и ще го накарам да го изяде!!!:) П.П. И вас ще викна!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със най голямо удоволствие.......стига да имам късмета да ги хвана на местопрестъплението тия помияри!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей тея идиоти :angry: Абе как мое такова не6то ако карат хонда трябва да се срамуват. Ужасна работа е тва :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...