Jump to content
Guest benji_crx

Galery

Recommended Posts

Guest benji_crx

az mnogo ne gi razbiram teq kompoti i suzdavane na saitove noako mojete nappravete nqkakva galery vseci da moje da si kachi nqkolko snimki na hondata i da dade malko info za neq.mislq che shte e dobre.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest w1zz4rd

Bravo pi4 .. SUPER ideq !! .. ae q daite nqkva qsnota po saita.. kvo stava s nego .. kazvaite s kvo da pomagam :)

Редактирано от w1zz4rd

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Работим по въпроса лека полека, колкото за галерията, имам го предвид, обаче за целта ще помоля всеки, който иска, директно да ми изстрелва снимки на мейла, а аз ще ги качвам и така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gena_g
:rolleyes: LELE BRATLEEE (BENJI CRX) AKO TVA VERNO E TVOIATA HONDAAA........ .......MOGA SAMO DA TI KAJA EDNO GOLIAMO- EVALA-EVALARKATA TI BI4IM ZA HUBAVATA RABOTA!!!!!!! TO4NO ZA TVA STAVA6E VAPROS-TRIABVA DA IMA POVE4E TAKIVA HORA DETO DA SE SE6TAT 4E KOLITE IM MOGAT DA IZGLEJDAT PO SUVSEM RAZLI4EN NA4IN-NAISTINA IZGLEJDA MNOGO TEGAVA TAKA TAZ BAMBINA-DA TI E JIVA I ZDRAVA I VSE TAKA HUBAVA!!!!!!!!!!!!!!:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

:cool: LELE BRATLEEE (BENJI CRX) AKO TVA VERNO E TVOIATA HONDAAA........ .......MOGA SAMO DA TI KAJA EDNO GOLIAMO- EVALA-EVALARKATA TI BI4IM ZA HUBAVATA RABOTA!!!!!!! TO4NO ZA TVA STAVA6E VAPROS-TRIABVA DA IMA POVE4E TAKIVA HORA DETO DA SE SE6TAT 4E KOLITE IM MOGAT DA IZGLEJDAT PO SUVSEM RAZLI4EN NA4IN-NAISTINA IZGLEJDA MNOGO TEGAVA TAKA TAZ BAMBINA-DA TI E JIVA I ZDRAVA I VSE TAKA HUBAVA!!!!!!!!!!!!!!;)

mersi za hubavite dumi radvam se che ti e haresala

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

az mnogo ne gi razbiram teq kompoti i suzdavane na saitove noako mojete nappravete nqkakva galery vseci da moje da si kachi nqkolko snimki na hondata i da dade malko info za neq.mislq che shte e dobre.

benji otdavna te podkrepih i pak te podkrepqm za ideqta mnogo e dobre i ima nujda ot tova

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...