Jump to content
GINDAHOOD

запитване за съединитерля д15ка

Recommended Posts

момчета искам да ви запитам ,дали имате представа защо скурца саединителя когато запаля-студена. като я покарам извесно време. се оправя.на някои да е преминавал през такова препядствие, мойе ли да ми сподели схемата каква е. мерси предварително.прихълцукването от бавно плавно трагване пак ли е от счединителя?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледни тази тема http://forums.hondabg.com/index.php?showto...%B0%D0%BD%D0%B5 мисля че отговаря на описанието ти за проблема :) а относно прихълцването и моята беше така, но сега е успешно излекувана (пълна инжекция ) :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета искам да ви запитам ,дали имате представа защо скурца саединителя когато запаля-студена. като я покарам извесно време. се оправя.на някои да е преминавал през такова препядствие, мойе ли да ми сподели схемата каква е. мерси предварително.прихълцукването от бавно плавно трагване пак ли е от счединителя?

Пламене и при мен го има този проблем консултирах се с едни мои монтьорчета и ми казаха или притискателя се е**ва или демферните пружини на феродото са омекнали :blink: та ще сменям скоро съединител(от 180 до 265лв стигат комплект притискател,феродо и аксиален лагер) Редактирано от Honda_Civic_LSI_1.5_16V

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...