Jump to content
Guest sand0

Още един ХОНДА фен

Recommended Posts

Guest sand0

Имам един приятел в САЩ който това лято карал на eftimov CIVICa :worthy: И са като се прибра в САЩ и си купил ХОНДА :)Много е впечатлен от ХОНДА :D А преди това караше СУБАРО (едно такова спортно май само за САЩ забравих му модела ;) )Мисалта ми е че пича има пари и за Мерцедес :D но си купи ХОНДА :DЧестото нов ХОНДА Бандо :D

Редактирано от sand0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Щеше да ме учуди обратната ситуация колега :D;):P:D:D Щом е карал Хонда, е нормално да си купи Хонда, аз познавам много хора с много пари, които карат Хонда, защото така искат и им харесва. Познавам и такива пак с много пари, които искаха Хонда, ама не си купиха, заради политиката на Бултрако!В последно време като гледам реклами и прочее по ТВ, си мисля, че може ида са решили да поработят тези хора и да са се оправили. Но още нямам отзиви от техни клиенти за сега. За преди ви написах вече! :D Предишните им проблеми бяха от сорта, че може да искаш чисто нов Акорд и да чакаш не знам си колко месеца. Оставаше да ти дадат и номер като в 'едно време' за Лада :) Пичът отишъл и си взел Мазда, щото там работят много по-бързо :worthy: Имам още подобни случай. Други пък са се доредили за Хонда и след това нямало консумативи и части за тях, защото били последни модели и малко се били продали от тях и ги карали да чакат с месеци и колите им не били в движение. Накрая на човек му писва и си купува друга марка автомобил.Но човек в нормална държава с пари, който е впечатлен от Хонда, е разбираемо да си купи каквото му е на сърцето :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

За преди ви написах вече!  :) Предишните им проблеми бяха от сорта, че може да искаш чисто нов Акорд и да чакаш не знам си колко месеца. Оставаше да ти дадат и номер като в 'едно време' за Лада  :worthy:  Пичът отишъл и си взел Мазда, щото там работят много по-бързо....

В случая може и самите Бултраковци да са се бавили много, НО по принцип - като излезне един НОВ модел (НЕзависимо дали е Хонда, говоря по поринцип) на пазара и едва ли не той прави фурор, всички дилърства от всички държави и контитенти дават ЯКО поръчки наведнъж за въпросния модел и затова се налага чакане с по няколко месеца, просто самият завод НЕможе да смогне, трябва си време ! Така че..... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...