Jump to content
Guest manniakk

Ей такова гърне някой виждал ли е да продават

Recommended Posts

Guest manniakk

Публикувано изображение

 

Много ме кефи как седи и ми се иска да си сложа...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мдааа Remus rulez them all :worthy:най-забавното на този модел е че можеш да си променяш звука ;) да ръмжиш или да не го ръмжиш ;) с някаква клапа ;)

Редактирано от CryoGen

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CryoGen

сега пък не мога да си едит-на пост-а :worthy:модела е за порше, струва 1200EUR ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest manniakk

а някво копие дали могат да ми спретнат че 1200 не е малко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е много е яко подобно на мойто е, тия грьнци вадят яко звук

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само че е бая по добро :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мдааа Remus rulez them all :)най-забавното на този модел е че можеш да си променяш звука ;) да ръмжиш или да не го ръмжиш ;) с някаква клапа ;)

как го сметна че е ремус ? ...Маниак, почти всички поршета са с тактв тип гърнета , но освен изходите има два входа , което си е проблем , а иначе имаше някой производител , мисля точно wallker , който произвежда такива с едностранно зареждане :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мдааа Remus rulez them all :)най-забавното на този модел е че можеш да си променяш звука ;) да ръмжиш или да не го ръмжиш ;) с някаква клапа ;)

как го сметна че е ремус ? ...Маниак, почти всички поршета са с тактв тип гърнета , но освен изходите има два входа , което си е проблем , а иначе имаше някой производител , мисля точно wallker , който произвежда такива с едностранно зареждане :P
колега Сметнах го бавно и внимателно... точно днес ми беше ден да разглеждам сайта на Remus ... познай какво сметнах (видях) там ?хайде няма да ти подсказвам, сигурен съм че ще си го сметнеш сам :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега Сметнах го бавно и внимателно... точно днес ми беше ден да разглеждам сайта на Remus ... познай какво сметнах (видях) там ?

хайде няма да ти подсказвам, сигурен съм че ще си го сметнеш сам :)

не схванах ремус колелото ли са открили или какво ? дай един линк да го видим тоя ремус ...

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ако искате да попитам момчето което ми даде моето гьрне да го питам как го е направил :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен на митсуто имаше такова гърне...........ма не ме кефеше...........питай Оги от девил тунинг той ги праща при некъв арабин дет ги прави...........но за качество незнам как са

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest morskija

Такъв модел имат и фирмата Boria май за някакъв шевролет или нещо американско беше а иначе е много яко поне за мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде да издам Бенджи :rolleyes: - имаше преди такова на Х-а. Сега дали има не знам, щот не се заглеждам вече по Х-ове (избиваме на рев и носталгия)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде да издам Бенджи :rolleyes: - имаше преди такова на Х-а. Сега дали има не знам, щот не се заглеждам вече по Х-ове (избиваме на рев и носталгия)

още го има ма рядко се показва

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

не знам какво са измислили от ремус ... но приликите са прекалено много

повечето хора мразят ремуса защото се асоциира с всяко пърдящо гърне слагано на всякакви гоуфове двойки или други дрънчащи коли ...

карал съм хонда с ремус, и е доста приятно усещане ... качествени гърнета са според мен ...

НЕ КАЗВАМ ЧЕ СА НАЙ-ДОБРИТЕ ! държа да няма някакви закачки по-въпроса ...

 

просто гърнето за което питаше колега ужасно много прилича на това от линка :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре в краина сметка някои ще каже ли за някаква алтернатива защото и аз искам такова ... то седи невероятно ... ква е най-тънката оферта която някои може да сподели?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най тънката оферта е сам да си го направиш... или поне аз така мисля да сторя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да ама тези които ги правят ... много друнчат ... неискам всеки да ме разбира като идвам ... единственото хубаво е че има дават повече гаранция заради по дебелата ламарина

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде да издам Бенджи :) - имаше преди такова на Х-а. Сега дали има не знам, щот не се заглеждам вече по Х-ове (избиваме на рев и носталгия)

още го има ма рядко се показва

 

Публикувано изображение

 

Benji се6та6 се колко те врънках за това гърне,днес най после се сдобих с такова MOHR,благодарение на брат Krelion (мерси много мой,задължен съм ти :P:) )

Гърнето е брутално направо,мисля 6е застане добре на дупето на 4ерна 6г с къстъм задна броня :)

Дядо Коледа не ме е забравил и мене

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде да издам Бенджи :) - имаше преди такова на Х-а. Сега дали има не знам, щот не се заглеждам вече по Х-ове (избиваме на рев и носталгия)

още го има ма рядко се показва

 

Публикувано изображение

 

Benji се6та6 се колко те врънках за това гърне,днес най после се сдобих с такова MOHR,благодарение на брат Krelion (мерси много мой,задължен съм ти :P:) )

Гърнето е брутално направо,мисля 6е застане добре на дупето на 4ерна 6г с къстъм задна броня :)

Дядо Коледа не ме е забравил и мене

 

Кажи колко пара и как и аз да се сдобия с такова?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крелион-а ми връ6та услуга и дефакто това ми е подарък от него.До колкото разбрах е прецапал някаква кола нов внос :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой вземе да ги дялка серийно,да свирка. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засичал съм един Прелюд 4Г с такова гърне,само незнам дали пича си го е слагал или така е купил колата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest misho

Оффффф, такова гърне се прави за не повече от 2-3 часа, ама свободното време е проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също бих се нагиздел с такова гарне така че ако някой... нещо..... да звънка!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest manniakk

много добро. Сега ако се намери някой и нас да ни уреди... :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest icho

Публикувано изображение

Преди да го полирам цялото ;)

Да питам нещо?

-колко парички ти излезна?

-къде и как ще скриеш заглушителя?

Като го сложиш можеш ли да го снаш как седи?

Доста ми се понрави!!!:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май не си чел темата изцяло! Например по-горе пише от къде е гърнето, колко му е струвало, ама така е като се чете между постовете, ако четеше поне между редовете сега нямаше да задаваш такива въпроси :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май не си чел темата изцяло! Например по-горе пише от къде е гърнето, колко му е струвало, ама така е като се чете между постовете, ако четеше поне между редовете сега нямаше да задаваш такива въпроси :D

Да ти кажа цена не видях никъде,но както и да е .Не ми се дрънкат глупости по празниците!Останалите въпроси може ли да останат зададени?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Benji се6та6 се колко те врънках за това гърне,днес най после се сдобих с такова MOHR,благодарение на брат Krelion (мерси много мой,задължен съм ти :):) )Гърнето е брутално направо,мисля 6е застане добре на дупето на 4ерна 6г с къстъм задна броня ;) Дядо Коледа не ме е забравил и мене

Крелион-а ми връ6та услуга и дефакто това ми е подарък от него.До колкото разбрах е прецапал някаква кола нов внос :)

Icho - Мразя многото цитати на едно място, но се налга в случая!!! Още въпроси???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мой може да ми го дадеш да го сложа на мойта кола (че е грехота да ти стои в мазето) а аз ще направя снимки за да видят колегите как стои!!!:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...