Jump to content
K1r1L

ЛАМПА НА БЕнзина..!?!?!?

Recommended Posts

НА КАКЪв ПРинцип работи лампата на бензина !?!?!?(някави сензори ли е ? нещо)(лампи4ката ми не е изгоряла лампа та не иска да свети!)(от страната на резеровара вси4ки връзки са в изправност)(замерени)какъв може да е проблема ?колата я остатвих сама да изгасне от липса на бенз.(в Мануалса пише на 4- литра оставащ бенз лампата трябва да се активира до 4-ри минути ). :angry::lol:;) ;) :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в тези теми няма отговор на въпроса ми. колатА ИМА ЛАМПА КОЯТО РАБОТИ(не е изгоряла) И ОТ задната(под седалките) СТрана вси4ки вразки са в ред и НЕ РАБОТКИ КОЛАТА и сложих 3-л бензи два дни го хабих до ниво да неможе запали ве4е лампата не свети.КОлата е ВТИ.95-та години

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, не може всичко да ти е в ред, да имаш лампа и да не работи...Може на таблото да има място за лампа но да не е включена в опцийте на модела. Аз съм с 5 генерация Сивик 94г. и нямам лампа.

Редактирано от chopper1969

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest K1r1L

Е, не може всичко да ти е в ред, да имаш лампа и да не работи...Може на таблото да има място за лампа но да не е включена в опцийте на модела. Аз съм с 5 генерация Сивик 94г. и нямам лампа.

(Ае имам 2-е 5-ти генерации и двете са с лампа ) тая неще да работи сварзана си е в схемата.)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest pepi

да бе и аз имам лампа на таблото а не работи да не би да не прекъсната масата към нея

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да бе и аз имам лампа на таблото а не работи да не би да не прекъсната масата към нея

къде се намира тази маса !? Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, аз карам англичанка '98-ма. И аз си имам лампа, която е свързана, ама не свети.Омбре ми каза, че така ги правят (някои де), дори нямат датчик в резервоара - склонен съм да му вярвам!

Редактирано от Krasko13

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, аз карам англичанка '98-ма. И аз си имам лампа, която е свързана, ама не свети.Омбре ми каза, че така ги правят (някои де), дори нямат датчик в резервоара - склонен съм да му вярвам!

МНого не ми се вярва това:rolleyes: няма логика слагат лампа индикатор вси4коооооооооои тя да не работи.НЯкои да обясни принципа на тази лампа кое я кара да свети ?!и каде се намира това което я кара:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кабела които отговаря за лампата там където отива в резервара трябва да извадиш буксата която е на резервара и този кабел трябва да го дадеш на маса и при включен контакт лампата трябва да светне, ако светне лампата то датчика е дефектирал, ако не светне то или лампата е изгоряла или лош контакт или прекъснат кабелКато за начало си намери мануала за твоита кола и виш схемата та да разбереш кои кабел трябва да окъсиш на маса!!!Така е при мен но аз съм с акорд. При теб може да е различно и за това задължително трябва да видиш в книгата как е.

Редактирано от uko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...