Jump to content
Stancho

Airbag трансплантация ?!

Recommended Posts

привет

от доста време ме мъчи един въпрос, а именно дали може да се сложи airbag на моята колица

това е тя

Публикувано изображение

 

и както виждате е с малкия волан. на мен ми изглежда малко невъзможна подобмна промяна, НО като гледам във форума кви гении има :ph34r: кой знае.. може пък и да може

 

п.п. другият и "недостатък" е че е преди фейслифт-а и няма лампа за бензин :ph34r: от което останах много шашнат, но както и да е

та.. тва поне може ли да се оправи или пак е поредната глупост..

сори ако въпросите ми са тъпи и неуместни ама в такъв случай едно НЕ ще ми е достатъчно :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разглоби си волана. Ако имаш букса за airbag го смени целия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stancho

ок, ще проверя.миълта ми е както казваш да си сменя волана, но ако фабрично си е била без airbag нали все пак има някакви сензори или датчици или нещо от рода, които като се блъснеш и "казват" на airbag-а да се задейства. И ако тя си ги няма тия датчици няма начин да се сложи. Или не съм прав? Това се чудя.а това с буската ще го проверя10х

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Marcus

Не е задължително да е след фейслифта, D15Z6 (VTEC-E) също си има лампа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз процедирам така: пълня резервоара до горе карам 300-350 км и обратно на бензиностанцията и пак догоре .... така винаго знаеш че имаш и можеш да си я засечеш колко ти гори... веднъж ще дадеш повече пари, но поне ще си знаеш вече ... тва е решението на проблема с лампата :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stancho

колега този метод ми е ясен от доста време, но целта е друга...едно е да знаеш че ти гори да речем 9/100 без да я юркаш и така да си смяташ бензинадруго е да караш спокойно, ама утре решиш да я цедиш, ама вдругиден пак ти се свиди и пак спокойно си караш и в крайна сметка иди си сметни разхода... трудна работадруго е да си знаеш - светне лампата - слагаш !благодаря на тия които се отзоваха, но все още търся някой да ми отговори дали е възможно това за което питам или не

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...