Jump to content
krezo

Работи или не?

Recommended Posts

Когато натисна копчето за отваряне на ел. шибидаха той се отваря съвсем малко до едно положение и трябва да му помогна с ръка за да се отдели от тавана.След това упражнение всичко е наред. Дори не бих нарекъл това проблем,но още като купих колата предишният собственик ми обясни,че е нормално. При вас така ли е ??? :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен процедурата е същата, но това не е нормално трябва да се регулира ако може.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все още не знам :angry: , за сега, като го разчовъркам ще пиша.

Редактирано от Nikolcho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моят беше така,но го напръсках обилно с ВеДе 40 и си тръгна :angry: След това запо4нах по 4есто да го смазвам и по4иствам и вси4ко си беше ОК

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моят беше така,но го напръсках обилно с ВеДе 40 и си тръгна :ph34r: След това запо4нах по 4есто да го смазвам и по4иствам и вси4ко си беше ОК

Благодаря ти! Дано и при мен се получи :ph34r:.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моят беше така,но го напръсках обилно с ВеДе 40 и си тръгна :ph34r: След това запо4нах по 4есто да го смазвам и по4иствам и вси4ко си беше ОК

Аз моя го напръсках с един спрей бялагрес и тефлон,много е подходящ за всички панти и открити триещи повърхности.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз моя го напръсках с един спрей бялагрес и тефлон,много е подходящ за всички панти и открити триещи повърхности.

На мен това ми звучи доста по-добре от ВД-то. А и даже си личи, че заводски е с нещо като бяла грес смазано. Също така - не е нормално - и на двата ми сивика си се отваряха нормално шибедахите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...