Jump to content
Krelion

Лечков Drag Racing Sliven 2007

Recommended Posts

На 21.10.2007г. - летище "Бършен". 11 часаПод егидата на Йордан Лечков.Участват всички желаещи, независимо от марката на автомобила.Предварителна информация - Лечков и приятели ще се пуснат за удоволствие на публиката - нали се сещате - Bugatti Veyron, MB SLR, MB CLS, Porsche и т.н.Най-после някой да организира нещо сериозно в Сливен.Айде колеги да се представим подобаващо :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво,дано и организацията е на ниво и е обезопасено 4е там си е.ало фара

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТОВА ЗВУ4И ДОСТА ЯКО жалко 4е няма да съм готов до тогава..;((((само да попитам това:rolleyes: оная писта ли е ? дето попринцип се събираме на нея ??!!

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте да съберем наказателен отряд,че тука някви беемвисти чувам щели да размажат всички Хонди? :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво,дано и организацията е на ниво и е обезопасено 4е там си е.ало фара

Да същата....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hammerfall

Благодаря на колегата за съдействието.Да добавя само :За повече информация и заявки за участие - ldr@mail.bgВход свободен, няма такса за участие, наградите - пара :angry: Относно въпросите дали ще има разделяне по класове :"Ще има, но не на толкова много класове. Примерно по кубатура на два класа, турботата и азотите отделно,над 2л. отделно...изобщо да стане приятно за зрителите е целта. А за тези, които смятат, че няма подходящ за автомобила им клас - има и награда на публиката - тя ще гласува за "Любимец на народа" и споко - дебелите машини са извън класацията :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде бе колеги никой ли не ще да участва?Ще си направим срещичка тъкмо...Мога да организирам нещо после на Карандила да отидем...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аа тва ще е супер яко :) качвам 1-2 авери и сме там !!най-сетне едно интересно събитие и то като хората (да се надяваме)само Лечков оле :ph34r::ph34r::lol:п.п. дайте наистина поне да се саберем на нещо като регионала срещичкаедин Хонда кът да оформим ;) хем и аз да се запозная с повечето от колегите в района че нали съм нов :ph34r:

Редактирано от Stancho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krelion

Айде бе хора на никой ли не му се идва?Поне Ямболската банда?Бургазлии и вие не сте толкова далеч....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте да съберем наказателен отряд,че тука някви беемвисти чувам щели да размажат всички Хонди? :unsure:

май климатика ти стана жертва на тази идея.............. :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krelion

Дайте да съберем наказателен отряд,че тука някви беемвисти чувам щели да размажат всички Хонди? :unsure:

май климатика ти стана жертва на тази идея.............. :drunk:
Хахаха споко бе Майна аз и с климатик ги шляпам по задниците :beer: Аре Пловдивската група не ви ли се идва? Редактирано от Krelion

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest K1r1L

Ще се сформира Естествено Бургаска група а колко хонди ще доидат... незнам!,ще има и др-ги марки(бургаски) автомобили--така се о4ертава. :unsure::drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ко стана с тия гонки бре ? Дайте малко повече инфо награди ,класове и т.н Да знам дали да си пораздразня зверчето или да го оставя да си почива :unsure:

Редактирано от BOSS`HOGG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте да съберем наказателен отряд,че тука някви беемвисти чувам щели да размажат всички Хонди? :bg:

май климатика ти стана жертва на тази идея.............. ;)
Хахаха споко бе Майна аз и с климатик ги шляпам по задниците ;) Аре Пловдивската група не ви ли се идва?
Първо искаме малко доказателствен материал да потвърди твоите думи. И обясни кво е това бмв на снимката зад твоята кола и него биеш ли го? ;):unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте да съберем наказателен отряд,че тука някви беемвисти чувам щели да размажат всички Хонди? :bg:

май климатика ти стана жертва на тази идея.............. ;)
Хахаха споко бе Майна аз и с климатик ги шляпам по задниците ;) Аре Пловдивската група не ви ли се идва?
Първо искаме малко доказателствен материал да потвърди твоите думи. И обясни кво е това бмв на снимката зад твоята кола и него биеш ли го? ;):unsure:
Колега аиде обеснявай се на лични кое било тва бмв и т.н и кои кого бие ,като дойда и ако дойда ще имаш доказателствен материал СПОКО!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте да съберем наказателен отряд,че тука някви беемвисти чувам щели да размажат всички Хонди? ;)

май климатика ти стана жертва на тази идея.............. ;)
Хахаха споко бе Майна аз и с климатик ги шляпам по задниците ;) Аре Пловдивската група не ви ли се идва?
Първо искаме малко доказателствен материал да потвърди твоите думи. И обясни кво е това бмв на снимката зад твоята кола и него биеш ли го? ;):unsure:
Еййййй,ти днеска един ЦРХ 124 коня ти насра 200 и кусур коня БМВ то и те избиха брутални комплекси ли ве Радо :bg: Да знам го твоето е и да,не мога да те бия и кво?Хе-хе... стига Спам може тея работи да си ги говорим другаде.... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошо няма да си кажем някоя истина, а не само някои колеги от вашия форум да плещят квото искат. А специално за теб, като дойдеш, ще те запозная с някой батко, да си направите снимков материал :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте да съберем наказателен отряд,че тука някви беемвисти чувам щели да размажат всички Хонди? ;)

май климатика ти стана жертва на тази идея.............. ;)
Хахаха споко бе Майна аз и с климатик ги шляпам по задниците ;) Аре Пловдивската група не ви ли се идва?
Първо искаме малко доказателствен материал да потвърди твоите думи. И обясни кво е това бмв на снимката зад твоята кола и него биеш ли го? ;):unsure:
Колега аиде обеснявай се на лични кое било тва бмв и т.н и кои кого бие ,като дойда и ако дойда ще имаш доказателствен материал СПОКО!!!
Брат,ти си прелакено силен :bg: Най коравото БМВ в бмв клуууб Сливеееен пада от ЦРХ 124 коня,та какъв е смисъла с теб?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма смисъл да обсъждаме кой е по бърз, аз просто попитах за малко повече инфо защото имам интерес и Пак питам Някой знае ли КЛАСОВЕ, НАГРАДИ и Т.Н. А за рекса ми той и моя е 124..........НА МОТОРА ми пише D16A8 което е равно на 124 кончета :unsure:

Редактирано от BOSS`HOGG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да сложим ли клипа, да видим с колко бие Хондата.....странно що на тая бегачка БМВ-то Титаник му върви в гъза.П.С. БМВ-то я има няма 170 коня....(върви на едно с ИС-ка с чипс :bg: ) и + това ЦРХ-а тежи колкото нещата в багажника :unsure: на бмв-то.Наградите са символични. Вход няма. 2-ро и трето място купи, а за първо място масла и други такива. Класовете ще са като на Драг-а.

Редактирано от Ikonkata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да сложим ли клипа, да видим с колко бие Хондата.....странно що на тая бегачка БМВ-то Титаник му върви в гъза.П.С. БМВ-то я има няма 170 коня....(върви на едно с ИС-ка с чипс :bg: ) и + това ЦРХ-а тежи колкото нещата в багажника :unsure: на бмв-то.

Хе-хе.добре!Съгласих се;)Аре бегай във вашия форум да пишеш как ме би две коли какво чакаш? ;) Колата ти върви повече от моята но по малко от ЦРХ 124 катъра 1.6.Ей тва е истината;)Успокой се и стига Спам че тука интригите бързо се трият ;)
Ти тази вечер как не си в БМВ форума? Щото там може да си пишем и никой няма да те изгони, за това че караш хонда, а тука веднага спам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да сложим ли клипа, да видим с колко бие Хондата.....странно що на тая бегачка БМВ-то Титаник му върви в гъза.П.С. БМВ-то я има няма 170 коня....(върви на едно с ИС-ка с чипс ;) ) и + това ЦРХ-а тежи колкото нещата в багажника :unsure: на бмв-то.

Хе-хе.добре!Съгласих се;)Аре бегай във вашия форум да пишеш как ме би две коли какво чакаш? :bg: Колата ти върви повече от моята но по малко от ЦРХ 124 катъра 1.6.Ей тва е истината;)Успокой се и стига Спам че тука интригите бързо се трият ;)
Ти тази вечер как не си в БМВ форума? Щото там може да си пишем и никой няма да те изгони, за това че караш хонда, а тука веднага спам ;)
СПАМ,Защото не се пише по темата!Като съм те обидил с нещо пусни си теме:Бих Крелиона и там да плещим тея глупости ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СПАМ,Защото не се пише по темата!Като съм те обидил с нещо пусни си теме:Бих Крелиона и там да плещим тея глупости

:unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

LECHKOV DRAG RACING - SLIVEN 2007БЪРШЕН, 21.10.2007год.П Р О Г Р А М А9.00 - 11.00ч. - Приемане на заявления за участие, технически преглед, обозначаване на автомобилите и разполагане в сервизната

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей това беше един сериозен пост, четейки нещата ми изглеждат добре измислени. Ха дано и на практика така се получи :unsure: Честно казано може да сформираме една колонка до Сливен, тука старозагорската банда :bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заповядайте всички , очаква се да бъде едно доста мащабно събитие с много награди, забавления и т.н.Аз лично смятам да запиша участие в клас А , пък било то и само за спорта :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и аз замислям да се включа към семкаджийте .. ам да доживеем до неделя ! :rolleyes:

Редактирано от Road®aceR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Балгодаря на Founder за съдействието! Днес се уреди последния проблем. Награди ще има пара, купа и грамота.И както писах в други форуми няма да е 50лв. :rolleyes: Водещия днес се уреди - ваш човек - Асен Блатечки.Последна кола Хонда Прелюд - вече тоталка :unsure: Само остава да се молим за времето.Стягайте гейшите, че тука нещо много ви се точат....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest K1r1L

ако е лошо времето какво ше правим ?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно - Лечков каза :

Каквото и да вали - правим го !!!

"Аз съм поел ангажимента да стане, ако трябва сам с Начев ще се сътезаваме и пак ще има !!!

Аз съм кадемлия - няма да вали при нас."

Така, че всеки да си решава - състезание ще има.

Редактирано от Hammerfall

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми като идва6 от бургас 6те слезе6 от разклона за ямбол оба4е 6е трагне6 за сливен и нема на4ин да го пропусне6 лети6тето ти се пада в дясно преди да влезе6 в сливенако някои мои да го обесни по просто 4е са обата4их

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам телефон за връска с някои ;0 от организаторите утре ще му званем от бс има доста хора но много се притесняват да не вали.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krelion

искам телефон за връска с някои ;0 от организаторите утре ще му званем от бс има доста хора но много се притесняват да не вали.

На организаторите тел ли ти трябва?Ти си идвал на летището знаеш го къде е,отиваш в сервизната зона записваш се и тва е!Щом ще идвате от Бургас мн.хора искате ли да се чакаме някъде?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Състезанието приключи:)За всеобща изненада 10 минути след като започна дъжда спря като по поръчка!Съжелявам,че колегите от Бургас не можаха да дойдат но до последния момент спирането на дъжда беше под въпрос....От нашата марка имаше само двама представители-черен и сив ЦРХ.На колегата със сивия ЕВАЛА че не се даде лесно на М3 ката:)В първия клас спечели Опел Корса във втория Бмв М3 А в престижния Мерцедес CSL AMG...Ако времето беше хубаво щеше да стане още по-добре!Ако някой има снимки да пуска :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Manolov
http://www.yes-race.net/forum/index.php?au...eq=sc&cat=6Малко снимки , като постоянно ще се добават нови.Krelion днес ти ли беше с дългия? Редактирано от Manolov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest krisko

и аз имам доста снимки като ги сваля по късно ще ги пусна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...