Jump to content
Guest Tino

Ha Zdraveite Maniaci

Recommended Posts

Guest Tino

Ha zdraveite Honda maniaci.Mnoo se kefia che sashtestvuvat hora v Bulgaria koito znaiat kakvo da izbirat i kak da gi izbirat i nai veche IZBRALI SA PRAVILNOTO NESHTO.Sazdadoh temata zapoznanstva za da se poopoznaem po-dobre.Koi ot koi grad e i taka.Vse pak triabva da se podkrepiame Honda maniacite.Az sam ot Plovdiv filibeto.Karam Honda Civic 86 godinka,1,3 kubika 86 ili biaha 87 konskite sili.No osven tova imam v aktiva si(e ne az lichno , no vinagi moga da gi izpolzvam) Honda Civic 92,1,5 na 120 hp , Honda Logo i edinstvenata zasega v Bulgaria Honda Jazz.Buh se radval da poddarkame kontek i tuko vij sme se sreshnali niakoi den ili pak da organizirame edno goliamo sabrania na maniacite na Honda v ciala Bulgaria! :):):D Peace

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

ideiata ti da se opoznaem mi dopada.az sam ot sofia.karam 1990 Honda Prelude 2.0i-16.za konete sporim malko no sa niakade okolo 135-140 :) az sam sashto za sreshti na nowi hora ot cialata strana.s udwolstwie ako idwam kam Pld shte te predupredia za da se widim.podkaniam i drugite potrebiteli da kajat po neshto za sebe si i kakwo misliat za ideiata.chao

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Здраво :D Идеята е супер ! Аз лично, отдавна съм мераклия за общонационална ХОНДА среща, някъде в централна България, на планина примерно, по за 2 - 3 дни, да се съберем всички ХОНДАДЖИЙ от цялата страна :D Това би било една пълноценна среща :D И можеби - трябва още от сега да се организират нещата. Примерно, за Май, Юни месец това мероприятие да стане реалност:D PS: СИВИК '86-а с 1.3 мотор (EV2 - карбуратор 12 клапана) е 72к.с. ;) 86 коня е EW2 който си е 1.5 литров, отново 12 клапанов Карбураторен мотор. A за СИВИК '92-а "1.5 120hp" не се сещам, можеби защото такова животно просто нЕма :) , но - както и да е :D Иначе за мен - от Враца съм и това което за сега карам е на снимката на аватара ми, ако те интересува :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest emko

a az cqlo lqto kat wrykah za sreshta po moreto?hem hondi, hem moreama nikoj ne slusha :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Нямахме хонди тогава още некои от нас. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

nqkoi nqmahte ama drugi imahme :) i nikoi ot sofiq ne se pomrudna za edna srehta nqkade v centralna bg.s plovdichani, st.zagora i jambol se subrahme na st.zagora na rali i mislq che beshe mn. dobre.a emko cqlo lqto naistina go predlagashe no uvi i az go izlugah bez da iskam.trudno e bratle, no bi bilo jestoko da se suberem. ps.az karam CRX-2gen.130cc honda :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Emi extra.Radvam se che zehme da vlizame v savmestni vodi.No mislia che edna eventualna sreshta moje da e kam kraia na liatoto ili neshto takova,prosto togava e vazmojno nai ne natovareno.Sega za kubicite i konskite sili ne sporia,moje i da se barkam,a moje i da sa me izlagali.Ne sporia.Pak do sreshtata shte kontaktuvame.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

То почти всеки път някой на срещите предлага да се направи някакво по-сериозно събиране из страната, ама с пиене, ядене, спане и там кой квото може. И естествено лошо няма, но все се намират някакви извинения, че е зима, че едикой си нямал време, че не сме уточнили място и т.н. :)Така че ако почнем отсега, може до лятото да сме стигнали до някакъв резултат, хехехе. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest w1zz4rd

ae nai dobre da e lqtoto .. da e slan4evo .. da sme si4kite .. nezavisimo kade .. daite ot sega da po4neme verno da go mislime 4e si4ko da e izmisleno perfect .. btw taman togava da sam si iskaral A kategoriqta .. i da far4a s nekoi motor :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Shy daite verno da q lqtoto che mislq da zazimqvam moita "glezla" a na sreshtata na Honda da doda na nashte s AUDI-to nqkak nevurvi,shot brat mi poeche posmurtno nqq mi da de CITROEN-a :D)Vij ako ADH-Honda me zeme sus sebe si - suglasen :D Ta i az sum ot Vraca, karam (kakto sigurno se doseshtash) prelude ba4 1989 2.0 EX 109 konq.A za sreshta - :angry: murrrrrrr shto li sum navitak da se vidime nqkude po moreto :D podkuseni kaki,slunce,tukmo shte sum izlqzul ot remont :D) hayde :D kajete tejkata duma :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...