Jump to content
Guest Майната

В клуба имаме п*дал

Recommended Posts

Guest Майната

Преди 2 седмици дадох на въпросния п*дал старото си СД - искаше да го купува, но му го дадох да го пробва за 2 дни и само ако е доволен тогава да ми го плати. Чак се учуди че го давам на доверие, даваше ми личната си карта за залог но му казах че ще му се доверя.........сумата е дребна и не е проблем, но да се скрие като мишок - това е егати мизерника. Той влиза рядко тук и не помня ника му, като мишок е също и на живо - слива се с тълпата, но кара един червен СРХ купен от Панагюрище преди няколко месеца, със задна врата направена по подобие на таргата - с отвесно вдлъбнато стъкло, но задницата му изглежда като вана с тангентор :lol: Преди 3 дни се разминах с него но беше панаирно време и голямо задръстване, следващия път едва ли ще е пак толкова късметлия. От с Труд или от с Воеводино е, но ако някой знае къде точно да го намеря, нека пише на лични - искам да го видя насаме :shock: СД-то ще му го подаря, но искам него:blink::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сещам се за тоя црх ама не го знам собственика от каде е (аз съм го виждал в Димитровград).п.с.Това е една наистина ТЪПА постъпка :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СД-то ще му го подаря, но искам него:D;)

Прати го в София,щом е п*дал да му подарим и ние по едно CD! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да му пуснем по един диск в CD-то.....,тъй де лошо нема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

току-що пича е чел темата и ми писа смс, че ще дойде да се издължи и извини на Калояново! Явно е имал някъв семеен проблем, но просто трябваше да се обади, не съм за няколко лева мога и с месеци да го чакам. Това вече ме удовлетворява и темата може да се заключи или изтрие, а ако дойде наистина още сега ще му се извиня пък аз, че го нарекох п*дал. Явно няма такива в клуба:P:D Черпя всички по 1 бира на Калояново :D Само не се нареждайте по 2 пъти ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...