Jump to content
GINDAHOOD

кабели или свщи

Recommended Posts

момчета може ли да ме светнете какво става:паля колата загряла е,вдигам капака.давам ного газ изведнаж ,кабелите пресветват праят си някаква мрежа за секунда и след това спират, никакви оттечки, никаде .с много газ го правя това и задаржам на 2- 2,5 оборота и няма никакви проблеми. и като дам многко газ даже и претриса за секунди.точно когато пресветват кабелит, някои да се е челосвал с такова проблемче моля за подкрепа ако можете . един по образован ми вика да си сменя свещите и ще се оправи . ама се пак тои не кара ХОНДА ами опел.

Редактирано от GINDAHOOD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

после може и гърнето да си смениш че може да трупа статично електичество като се вее отзад в безтегловност :);) шегата настрана това се получава само от остаряване на изолиращия външен слой на кабела или лулите независимо от марката на автмобила нормално е да притриса все пак искрата отива вместо в свеща между кабелите и отсалбва искрата на електрода

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

после може и гърнето да си смениш че може да трупа статично електичество като се вее отзад в безтегловност :);) шегата настрана това се получава само от остаряване на изолиращия външен слой на кабела или лулите независимо от марката на автмобила нормално е да притриса все пак искрата отива вместо в свеща между кабелите и отсалбва искрата на електрода

ема щом са остаряли кабелаците ,що не го прай след това ,ами само за секунда.на 7000 оборота я натиснах и нищичко не пресветна в кабелите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега земи една гъбичка и измий кабелите и лулите както трябва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като си слижа раката на кабелите и я изфорсирам грам ток не ме удря. .да ги измия така ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joro_pr

като си слижа раката на кабелите и я изфорсирам грам ток не ме удря. .да ги измия така ли?

Да, в краи на сметка нищо не губиш и моите бяха така но се оправиха :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GINDAHOOD

смених свещите и всичко се оправи. с миенето на кабелите нестана.но мерси се пак

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...