Jump to content
Guest dido78

Хонда Акорд

Recommended Posts

Guest dido78

Привет на всички форумци :whistle: Купих си кола и то Хонда Акорд, колата все още е в Холандия, но към края на седмицата ще ми я докарат! Модела е 97г, 1.8i 116 кс Молбата ми е, да ми дадете малко инфо за модела и двигатела, силни и слаби страни! Благодаря на всички отзовали се :music:

Редактирано от dido78

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам същия модел: Акорд 1.8 i LS ,97г. Внимавай при смяната на ангр. и балансиращ ремъци.Намери читав автомонтьор, защото ако манипулацията не е направена както трябва ще имам много ядове.Избягвай да я караш на газ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам същия модел: Акорд 1.8 i LS ,97г. Внимавай при смяната на ангр. и балансиращ ремъци.Намери читав автомонтьор, защото ако манипулацията не е направена както трябва ще имам много ядове.Избягвай да я караш на газ!

Защо, какъв е проблема да се сложи газ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

постовете на REDASI са изтрити...

REDASI, не знам какво направи колега.... ще пробвам да ти изкопая мнението от кашата която беше постнал.

 

.... е съжалявам, ама не мога да включа какво си искал да кажеш. Пробвай да отговориш пак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега това е Accord .. за какви слаби страни говориш :angry: ..освен 4е тази за която става дума е с малко по слаб двигател 1,8..ина4е ..сипвай бензин и карай

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имам 2.0 акорд от 94 - разликата освен фейслифта и двигатела, - мисля че дисковете са ти по-гоелми , което е добре -аз брах много ядове с тях .. като надисна спирачката ми тресеше волана (и цялото купе) .. слагаи меки накладки !!! .. но при мен диска беше 262 мм при теб мислия че е 290 мм .. не съм сигурен ... но слагай меки накладки . Друго .. ако ти се разтропат шарнирите, кормилни накрайници и др. - каквото искаш ги прави .. възтановявай , слагай фалшиви САМО не слагай фалшиви долни шарнири !!! - на тях ти се държи цялото окачване - аз си изпатих (поне беше малкия дявол, даже може да се каже, че добре че ги скъсах в града ... та нямаше поражения, освен джантата :angry: ) та с тях компромис недей да правиш. друго не се сещам :bye: май и няма питай ако имаш въпроси ... слагай готино масло когато трябва и това е .. за гас не мога да ти кажа нищо .. карам я на бензин . а купих я с неработеш абс - датчика - може и без него :angry: айде със здраве и безаварийно :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за внесената неразбория ! Намери с търсачката темата: Въпрос за АГУ на Accord.Там ще намериш някои от отговорите. ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...