Jump to content
ecs

Малак вапрос за тези два двигателя

Recommended Posts

имам хонда купе .. с д15б7 та ако го извадя тва другото магаре ша стане ли на тва купе и евентуално колко е оринтировачна цена само на такав двигател.... читав разбира се....:bounce:благодаря ви предварително :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

Ще пасне като ръкавичка, а цената е около 1500-2000$... поне това съм намирал аз като оферти... само за двигателя и прилежащите говорим, консумативи по смяна и транспорт до България на двигателя не се наемам да твърдя колко е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Antony

Изпадат и добри оферти за двигател от БГ, но доста рядко. Трябва много да дебнеш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само искам да добавя някои неща:

 

трябва ти двигател със скоростна кутия и полуоски като минимум.

ако не се лажа и ecu то сащо се сменя ако сам прочел правилно ще ми трябва п28 :whistle: Редактирано от ecs

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

можеш да се разминеш и без смяна на ЕЦУ-тотвойто мога да го конвертирам за ВТЕК

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам хонда купе .. с д15б7 та ако го извадя тва другото магаре ша стане ли на тва купе и евентуално колко е оринтировачна цена само на такав двигател.... читав разбира се....:music:благодаря ви предварително :alien:

6те ти кажа много скоро,аз това 6те правя.Аз махам Д16З6 и слагам Б2-ка от 6-та ген,като не сме сигурни дали петата на кутията към моста 6те пасне.Другия ми проблем са пръ4ките :whistle: от скоростния лост към кутията.Ина4е другото си4ко го имам...кутия с полуоски, мотора+ЕЦУ.Приготви се за 3500лв за коплекта.пп забравих за водния радятор и марку4ите... гледай да ги има.Ко зна4и 4итав двигател ...купува6 си прасе в торба както и да го разбира6 това :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другия ми проблем са пръ4ките ;) от скоростния лост към кутията.

направо почвай да търсиш ВТИ-ски лостове или се примири че твойте ще трябва да се преправят.

Ко зна4и 4итав двигател ...купува6 си прасе в торба както и да го разбира6 това ;)

пфуууу да му се незнае, това колко е вярно винаги

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...