Jump to content
1net

СЪВЕТ !

Recommended Posts

Д15Б2имаме си няколко д13-ки които се подиграват със законите на физиката, но като ги изключим тях, д15-ката си е по-добра

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК :) А и още нещо.Този D15B2 пълен инжекцйон ли е или моно?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК :) А и още нещо.Този D15B2 пълен инжекцйон ли е или моно?

моноинжекция 90 кончета. наистина е добър. по него можеш доста неща да пипаш, отколкото на д13ките.а и е икономичен. аз съм с такъв.абе общо взето всички го хвалят

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да отварям нова тема за почти същия въпрос ,но и аз се чудя между два двигателя D16Z6 и D15B7. И още един въпрос. Какви са разликите в килогарамите на Civic Coupe и Hatchback и кое по-добре се държи в завой ?Мерси ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да отварям нова тема за почти същия въпрос ,но и аз се чудя между два двигателя D16Z6 и D15B7. И още един въпрос. Какви са разликите в килогарамите на Civic Coupe и Hatchback и кое по-добре се държи в завой ?Мерси ! :)

Тук верния отговор е D16Z6. Все пак е Vtec.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

тегави въпроси почнахте да задавате :whistle:Д15Б7 или д16з6..... някои колеги си предпочитат втек-а пред всичко, но ако аз трябваше да избира щях да хвърлям ези/тура. Причината е че и двата двигателя са мнооого добри и надежни. Мисля че втек-а е с малко по-къси скорости, но не съм сигурен.За завои със средна или висока скорост, купето ще седи по-добре според мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Aleksandyr

Аха .. а спирачките как са? Малко ме притесняват тези барабани отзад .. иначе вече везната се накланя повече към купето, ама и хеча е един готин разплут по земята като го погледниш отзад :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Ако питаш мен - избери барабанитеспират добре, елементарни са и не се развалятв дисковите спирачки имаш части като за малък двигател и рентабилността им е доста по-лоша от на барабанните.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха .. а спирачките как са? Малко ме притесняват тези барабани отзад .. иначе вече везната се накланя повече към купето, ама и хеча е един готин разплут по земята като го погледниш отзад :angry:

И какво точно те притесняват барабаните ? Щом японеца така го е конструирал значи е добре, повярвай ми.Имаме даже колеги със суап Б16А2 във хечове с барабани и не се оплакват. И в общи линии ако си сменяш накладките редовно и с качествени всичко е ОК.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Aleksandyr

Барабаните ме притесняват защото не са дискове ,сигурен съм че дисковете спират по-добре ,но само питам как са дали работят добре ,защото аудито което карам в момента може да е с дискови спирачки отзад ,но не работят както трябва.Проверявал съм ги много пъти ,нарочно съм правел по дълги спирания и посля като проверя колко за затоплени ,предните неможе да се пипат ,а задните ..все едно нищо не се е случвало с тях. Та затова питам.. :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Барабаните ме притесняват защото не са дискове ,сигурен съм че дисковете спират по-добре ,но само питам как са дали работят добре ,защото аудито което карам в момента може да е с дискови спирачки отзад ,но не работят както трябва.Проверявал съм ги много пъти ,нарочно съм правел по дълги спирания и посля като проверя колко за затоплени ,предните неможе да се пипат ,а задните ..все едно нищо не се е случвало с тях. Та затова питам.. :angry:

Моя Сивик Д15Б2 е с барабани отзад и нямам никакви оплаквания, а предишния ми Сивик Д16А6 беше с дискове отзад и честно да ти кажа не откривам особена разлика в спирането - и двете спират добре, ако са в изправност.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...