Jump to content
Guest Dragi4

Помощ при избора за кола

Recommended Posts

Guest Dragi4

Седана е доста рядка кола с тоя мотор,малко е тежи4ка но си върви прили4но,за разхода и не о4аквай под 10-11/100 .Подръжката като на всеки Сивик нормални цени.Видях обявата пи6е 4е има забележки...имам 3 оборудвани врати за такава и задна броня :cool: Купето най вероятно е 125 коня

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако обявата в мобилето е тази, за която си мисля... според мен и има нещо сериозно на тази кола - цената и е ниска за годината, която е, мисля че беше към 8к за края на 97ма, а хондите с този тип двигател от 95та са над 9 - гонят 10к

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Restless

ако обявата в мобилето е тази, за която си мисля... според мен и има нещо сериозно на тази кола - цената и е ниска за годината, която е, мисля че беше към 8к за края на 97ма, а хондите с този тип двигател от 95та са над 9 - гонят 10к

А доколко са реални тези цени?Смисъл - всяка цена е реална ако има търсене на такава цена... Хонда 95-а за 10К ми се вижда множко - дори със 160кс

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако обявата в мобилето е тази, за която си мисля... според мен и има нещо сериозно на тази кола - цената и е ниска за годината, която е, мисля че беше към 8к за края на 97ма, а хондите с този тип двигател от 95та са над 9 - гонят 10к

А доколко са реални тези цени?Смисъл - всяка цена е реална ако има търсене на такава цена... Хонда 95-а за 10К ми се вижда множко - дори със 160кс
....множко и на други хора се вижда цената,но тия 160 коньовите държат яко цена дори в немското мобиле явно си струват парите и да притежаваш такава си е лукс :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това си е 4ист подарък,хи4 не се замисляй,а купувай няма да съжаляваш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш възможност иди я огледай, запали я, изчакай да позагрее, вдигни оборотите... не съм голям разбирач, но все ми се струва, че ако и има нещо по двигателя на високи обороти по-ще го чуеш. Аз също мисля да купувам нещо за подобни пари, но не съм готов още, вероятно началото на другата година ще се търси. Силно съм раздвоен, като колегата Restless дали си заслужава да се дадат 10к за кола 95та година, била тя и добре поддържана? Много ми харесват vti-тата, защото двигателя е изпипан от всякъде - това ме дърпа натам, но като се замисля започвам да се чудя дали не е по-добре някой по-нов accord... Дано като посъбера още парички ми се изясни какво искам най-накрая...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest darius

Тази vti, седана се продаваше преди време и то доста!Има един хеч виж тук който е за 8200лв, което си е направо без пари.Като е проверишс чичо доктор и е наред скачай веднага.... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси на всички отговорили и помогнали с нещо :blink::shock: но нещо се разколебах от това да си взема сивик и съм се насочил към Accord 2000TDI-мога да си намирам евтина нафтаако може малко да ме запознаете с тази модификация как е-цени на консумативи,двигател,разход,поведение на пътя,екстри и тн....мерси на всички помогнали :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...