Jump to content
ivaivalito

Масло Скоростна кутия

Recommended Posts

Бях пуснал такава тема скоро но нищо не разбрах .В крайна сметка утре вкарвам колата в бокса за обслужване/бая закасня /Та като сменям ДВГ маслото да взимам ли още два литра 10 -40 и за скоростната кутия >?И друго Не разбрах и маслото за хидравликата какво трябва да е някой казва Декстрон 2 друг оригинално ама в Бултрако няма ??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз преди седмица сменях масло на скоростната кутия и по каталог го дават Honda MTF. Работата на скоростната ми кутия, поне според, мен доста се подобри към добро. Като каза колегата не е скъпо. Мен ми го смениха за 30 кинта, като маслото влиза в тия пари.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега,в бултрако има масло даже и за хидравликата ти,кой ти каза че няма?PSF-2 се казва(Power Steering Fliud).върви да питаш пак.продава се само в опаковки от 1 литър и е запечатано.1 литър стига за една кола.струва около 30лв ако не се лъжа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ivaivalito

В Бургас при представителя на Хонда няма ;) Мога ли за едно масло да ида чак до София ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ivaivalito

В Бургас при представителя на Хонда няма ;) Мога ли за едно масло да ида чак до София ?Слагам му 10-40 каквото ще е в ДВГ то пък да видим какво ще стане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Бургас при представителя на Хонда няма ;) Мога ли за едно масло да ида чак до София ?Слагам му 10-40 каквото ще е в ДВГ то пък да видим какво ще стане.

Като няма в Бургас има във Варна мисля че ще ти е по-близо от София ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Бургас при представителя на Хонда няма :thumbs1: Мога ли за едно масло да ида чак до София ?

Звъниш им в София казваш колко литра искаш и им казваш адреса ти и те ти го праштат по еконт с наложен платеж.Аз така си поръчах :lol: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stanislava

В Бургас при представителя на Хонда няма :thumbs1: Мога ли за едно масло да ида чак до София ?Слагам му 10-40 каквото ще е в ДВГ то пък да видим какво ще стане.

Другата седмица в четвъртък ще ходя до Слънчев бряг. Ако ти върши работа, обади се.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...